Forza Horizon 4 Ultimate Edition ve standart farkı

Typhon18

Kilopat
Merhabalar, Steam'den Forza almayı düşünüyorum ama hangi sürümünü alsam karar veremedim. Ultimate, Deluxe ve standart farkı nedir? Hangisini almak mantıklı?
Aradaki farka değecek şeyler var mı? Ayrıca tavsiye ettiğiniz DLC'ler varsa belirtirseniz memnun olurum.

Standart Edition: 59,80 TL.
Deluxe Edition: 75 TL.
Ultimate Edition: 82,50 TL.

Elinizde imkan varsa ultimate sürüm almanızı şiddetle tavsiye ederim, ben ilk 100 seviyede neredeyse hiç mağazadan araç bile almadım. Çoğu aracı veriyor ve modifiye ettiğinizde sezon görevlerini kolayca yapabiliyorsunuz. Nadir de olsa bazen özel araç istiyor ve onunda fiyatları makul seviyelerde oluyor.

Lego vadisi ve servet adasını anakarayı bitirene kadar ziyaret bile etmedim ama, görevlerin çoğu bitince ve sezon görevlerim de kalmayınca oralarda takılıyorum ve oraların yarışlarını bitiriyorum. Ekstra olarak eğlence sağlıyor bu da benim için. Sezon görevleri zaten mevsimin neredeyse 2-3 gününü alıyor benim için. Hardcore değil, zamanla ve eğlenerek bitiriyorum. Geri kalan 2-3 günde de online yarış veya servet adası, lego vadisinde geziniyorum. Lego vadisi tasarım ve dünyası legolardan olduğu için tatlı ve hoş bir mekan. Servet adası ise korku filmi çekilecek gibi bir atmosfere sahip.

Ayrıca VIP oluyorsunuz ve forzathon puanlarından iki katı kazanma şansınız var, bir kaç bedava ev veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-09_214323.png
    resim_2021-04-09_214323.png
    154,1 KB · Görüntüleme: 92

Yeni konular

Geri
Yukarı