Forza Horizon 4 Steam oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Matany

Hectopat
Temiz kurulum yapıldı.
Forza fix, BAT ve Windows yeni kullanıcı açıp denedim fakat hala aynı.
Verdiği hata;
Hatalı uygulama adı: ForzaHorizon4.exe, sürüm: 1.473.944.0, zaman damgası: 0x00000000.
Hatalı modül adı: ForzaHorizon4.exe, sürüm: 1.473.944.0, zaman damgası: 0x00000000.
Özel durum kodu: 0xc0000005.
Hata uzaklığı 0x000000000331718C.
Hatalı işlem kimliği: 0x339c.
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d784a12913c48b.
Hatalı uygulama yolu: D:\SteamLibrary\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe
Hatalı modül yolu: D:\SteamLibrary\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe
Rapor kimliği: 1DBF684A-3872-4C43-B9CF-5E9A779AA0D9
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrula.

Herhangi bir overclock işlemi yapmış mıydınız?
Aynı sorun bende de var. Son 5 gündür falan oldu. Overclock denemeleri yaptım fakat sonra eski orijinal ayarlara geri döndüm. Overclock ile ne ilgisi var acaba?

RAM Tomahawk'ın hangi yuvasına takılı? Soldan ikinci yuvada olması lazım. 1. veya 3. yuvadaysa bundan kaynaklı hatalar yaşanabilir.

2.de olması lazımda bunun oyundan atması ile ne ilgisi olabilir?

Şimdi kontrol ettim soldan sayarsak 4. sırada sağdan sayarsak ise 1. sırada takılı RAM.

Şimdi kontrol ettim soldan sayarsak 4. sırada sağdan sayarsak ise 1. sırada takılı RAM.

Her anakartın doğru çalışma prensibi farklıdır. RAM'i sağdan 3. üçüncü sıraya tak bir de öyle oyna.

Her anakartın doğru çalışma prensibi farklıdır. RAM'i sağdan 3. üçüncü sıraya tak bir de öyle oyna.

Yaptım fakat sonuç değişmedi fh 5 için konuşuyorum bu arada oyuna giriş yaptım haritayı açtım ve yine attı oyun içinde kaldığım süre yine aynıydı 5 saniye. Yarın da Forza Horizon 4'ü indirip deneyeceğim fakat zaman kaybı gibi geliyor.
Aynı sorun bende de var. Son 5 gündür falan oldu. Overclock denemeleri yaptım fakat sonra eski orijinal ayarlara geri döndüm. Overclock ile ne ilgisi var acaba?

Forza Horizon 4'te mi 5'te mi? Bende her ikisinde de aynı siz sorunu çözebildiniz mi?

Son düzenleme:

Forza garip bir oyun bende overclock işlemlerini sıfırlayıp driverları temiz kurunca düzelmişti. İnternette de bazı makaleler var bunlarla ilgili.

Yaptım fakat sonuç değişmedi fh 5 için konuşuyorum bu arada oyuna giriş yaptım haritayı açtım ve yine attı oyun içinde kaldığım süre yine aynıydı 5 saniye. Yarın da Forza Horizon 4'ü indirip deneyeceğim fakat zaman kaybı gibi geliyor.

Forza Horizon 4'te mi 5'te mi? Bende her ikisinde de aynı siz sorunu çözebildiniz mi?
4'te var. Oyunu silip geri yükledim ama olmadı.

Forza garip bir oyun bende overclock işlemlerini sıfırlayıp driverları temiz kurunca düzelmişti. İnternette de bazı makaleler var bunlarla ilgili.

Garibin de ötesinde bence.
Artık hatanın sebebi sistemden mi oyundan mı kaynaklı bilmiyorum ama en büyük hatanın benim olduğunu düşünüyorum salak gibi bu oyunlara paramı ve zamanımı harcadım...

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı