Oyun Forza Horizon 4 Steam'de 26 Ekim'e kadar indirimde

Hocam Game Pass üzerinde Forza 4 5 hepsi bedava ne diye indirim bekliyosunuz ki siz gidin 1 aylık üyelik alın 500 oyun arasından istediğinizi oynayın.

Evet çok mutlu oldum şu an oyun olarak iki hayalim vardı birincisi Forza oynamak ikincisi GTA 5 alıp FiveM oynamak ve Forza gerçekleşecek gibi duruyor :)

Evet gayet iyi yapmışsın fakat ailem izin vermedi yanında gelen DLC'ler çok mu önemli?

Ağzına kadar araba veriyor ve ek olarak şunları.

1665778488472.png

Hocam Game Pass üzerinde Forza 4 5 hepsi bedava ne diye indirim bekliyosunuz ki siz gidin 1 aylık üyelik alın 500 oyun arasından istediğinizi oynayın.

Hocam bazı insanlar benim gibi araba hastası olabiliyor Need for Speed Most Wanted 2008 versiyonu 15 kez falan bitirmişimdir şu an telefondan emülatörlede oynuyorum 10 yıllık Game Pass yok maalesef.

Ağzına kadar araba veriyor ve ek olarak şunları.

Eki Görüntüle 1544077

Hocam bazı insanlar benim gibi araba hastası olabiliyor Need for Speed Most Wanted 2008 versiyonu 15 kez falan bitirmişimdir şu an telefondan emülatörlede oynuyorum.

Çok iyii.

Hocam Game Pass üzerinde Forza 4 5 hepsi bedava ne diye indirim bekliyosunuz ki siz gidin 1 aylık üyelik alın 500 oyun arasından istediğ.

Onu aldığımda süreli olduğu için bitiyor onun için her ay alamıyorum istediğim oyunları almak daha mantıklı geliyor bana ama fikrine saygı duyarım.

Bence ETS 2'nin fiyatı gereksiz pahalı 40 lirayken herkes alabiliyordu 150 lirayı haketmiyor Forza kat kat daha iyi.

Almayı düşünen varsa kesinlikle Ultimate alsın. Bu türe ilginiz varsa oyundan sıkılmanız zor. Sadece Steam'de 430 saat yapmışım. 300 kadar da Gamepass üzerinde vardır. Yüzde 80 civarı klavye ile oynadım, gayet de eğlenceliydi. Gamepad şart değil yani.

Geri
Yukarı