Forza Horizon 4 Steam'de direksiyon desteği düzeldi mi?

Atomikroboy

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Forza Horizon 4 Microsoft Store versiyonu direksiyon setleri ile oynamaya izin verirken duyduğum ve gördüğüm kadarı ile Steam versiyonunda birçok kişi direksiyon seti bağlamakta sorun yaşıyor. Ve bu sorun için güncelleme bekliyor. Elimde Logitech Momo var. Steam yaz indirimlerinde Forza Horizon 4 güzel bir fiyata düşmüş ve almayı düşünüyorum. Alırsam klavye ile mi oynamak zorundayım, yoksa beklenen güncelleme geldi mi? Gelmediyse sizce ne zaman gelebilir? Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Direksiyon ile oynamak zorunda değilsiniz, Gamepad ile de oldukça keyifli oynanıyor kendisi.

Ben g920 ile oynuyorum, bir sorun ile karşılaşmadım.
Force Feedback gibi özellikler çalışıyor mu peki? Ben direk internette Steam versiyonu algılamıyor diye duymuştum.
Direksiyon ile oynamak zorunda değilsiniz, Gamepad ile de oldukça keyifli oynanıyor kendisi.
Biliyorum. Arada klavye veya gamepad ile de oynayacağım. Fakat elimdeki direksiyon setini Euro Truck Simulatör dışında pek oyunda kullanma fırsatım olmamıştı. Ondan biraz daha bir yarış oyununu direksiyon ile oynamak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı