Forza Horizon 4 Steam'e geldi

redd07

Decapat
Steam'e FH4 giriş yaptı ve çok güzel bi fiyatlandırma ile, Standart edition 92 liradan satılıyor. Benim sorum şu ki ; Gamepass üzerinden bayağı bi oynadım. Steam'den aldıktan sonra xbox gamepass hesabımı steam'e bağlayabilir miyim.

Bir tık geç kaldınız sanki. Biz çoktan tartışıp sohbetini yaptık. Evet fiyatlandırmalar güzel olmuş. Umarız zamlanmaz.
Daha oyunu kimse indiremediği için bilmiyoruz. Büyük ihtimal oynatır çünkü Xbox uygulaması gerekli. Oyunda oraya kaydoluyor zaten. Mailini girince devam eder.

Bir tık geç kaldınız sanki. Biz çoktan tartışıp sohbetini yaptık. Evet fiyatlandırmalar güzel olmuş. Umarız zamlanmaz. Daha oyunu kimse indiremediği için bilmiyoruz. Büyük ihtimal oynatır çünkü Xobx uygulaması gerekli. Oyunda oraya kaydoluyor zaten.
Evet tam yazdıktan sonra gördüm ya, steam üzerinden aratmıştım açılmış konu bulamadım. Teşekkür ediyorum.

Bir tık geç kaldınız sanki. Biz çoktan tartışıp sohbetini yaptık. Evet fiyatlandırmalar güzel olmuş. Umarız zamlanmaz.
Daha oyunu kimse indiremediği için bilmiyoruz. Büyük ihtimal oynatır çünkü Xbox uygulaması gerekli. Oyunda oraya kaydoluyor zaten. Mailini girince devam eder.
Steam den alınca maalesef oyuna sıfırdan başlıyorsunuz.

Emin miyiz buna? Bruh. Cidden mi. :( Emeğim vardı bayağı. Umarım save yapılıyordur Steam'den eğer öyleyse. Bir daha "sevseler" uğraşmam.
Maalesef.

"cross-save between steam and other platforms not available, due to technical limitations."

Belki ileri de böyle bir seçenek sunabilirler. Sizi anlayabiliyorum insan Steam den oynamak istiyor gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı