Forza Horizon 4 neden Steam'e gelemez?

Makaleler
5
Cevap yazmadan önce bu habere bir göz atmanızı istiyorum: Microsoft, Steam'e Daha Çok Oyun Getirecek.

Şu anda 4 büyük Microsoft markasının 3'ü Steam'de yer alıyor. Peki Forza Horizon 4 neden Steam'e gelemez? Ne zaman gelir ya da? Şu an Windows Store'dan alanlar pişman olur mu? Yoksa Steam'e geldiğinde iki hesap senkronize edilir mi? Şu anda üyelik sayesinde oynayan biri olarak, eğer Steam için beklersem şu anki profilime bir şey olur mu?

Microsoft Forza oynamak istiyorsan Windows 10'u zorunlu kılıyor. Başka Windows sürümlerin'de Forza yok zaten. Bence Microsoft'un amacı Forza oynamak isteyenleri Windows 10'a geçmesini sağlamak. Yani kısaca Windows 10'un satışını fazlalaştırmak. Şahsi fikrim.
İşte bunlar hep Amerikanın oyunları.

Cevap yazmadan önce bu habere bir göz atmanızı istiyorum: Microsoft, Steam'e Daha Çok Oyun Getirecek.

Şu anda 4 büyük Microsoft markasının 3'ü Steam'de yer alıyor. Peki Forza Horizon 4 neden Steam'e gelemez? Ne zaman gelir ya da? Şu an Windows Store'dan alanlar pişman olur mu? Yoksa Steam'e geldiğinde iki hesap senkronize edilir mi? Şu anda üyelik sayesinde oynayan biri olarak, eğer Steam için beklersem şu anki profilime bir şey olur mu?
Oyun aynı şekilde Xbox'ta çalıştığı için belki hesaplar kısmında problem olabilir.

Başka sürümlerde yoksa neden Steam'e gelemez? Windows 10 kullanmayanlar zaten oynayamazdı ki.

@Dryus Dostum bu çok saçma bir sebep değil mi? Gears 5 gibi bir oyun Steam'de ise Forza hayli hayli olmalı.

Başka sürümlerde yoksa neden Steam'e gelemez? Windows 10 kullanmayanlar zaten oynayamazdı ki.

@Dryus Dostum bu çok saçma bir sebep değil mi? Gears 5 gibi bir oyun Steam'de ise Forza hayli hayli olmalı.
İnanın bana çok isterdim. Bu oyun benim rekor oyunum en çok oynadığım oyun ama şu lanet Microsoft Store yüzünden defalarca kez indirmek zorunda kaldım.

Bu gözler Sony'nin PS için özel oyunu olan Horizon'un PC'ye geleceğini gördü (hani normalde imkansızdı). Her şey olabilir yani.

Ve Forza'nın Steam'e geleceği duyurulur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı