Forza Horizon 4 tüm sesler cızırtılı geliyor

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu Xbox Game Pass kullanarak Windows Store üzerinden sistemime indirdim ancak oyundaki bütün sesler cızırtılı geliyor. Ses ayarlarını vs. kurcaladım, SS Engine 3 yükleyip ses ayarları yaptım ancak sonuç alamadım. Başka oyunlarda, filmlerde, videolarda ve müziklerde hiç böyle bir sorun yaşamadım. Nasıl düzeltebilirim?
  • MSI B350M Pro VDH
  • Ryzen 5 1600
  • 3000 MHz 8 GB RAM (2x4)
  • GTX 950
  • Kingston 240 GB SSD
  • SteelSeries Arctis 3 kulaklık

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğunun sağ alt tarfındaki simgeler bölümünde ses simgesine sağ tklayıp ses efektine basın. Sonra kayıttan yürüte gelin. Varsayılan aygıt olarak seçili seçeneğe sağ tıklayın ve özelliklere basın. sonrasında gelişmiş seçeneğine gelin ve orada varsıylan biçime tıkladığınızda gelen seçeneklerde 48000 Hz (DVD KALİTESİ) yazan seçeneği seçin ve uygulaya basın. Ben bunu uyguladığımda oldu. Umarım işe yaramıştır.

Görev çubuğunun sağ alt tarfındaki simgeler bölümünde ses simgesine sağ tklayıp ses efektine basın. Sonra kayıttan yürüte gelin. Varsayılan aygıt olarak seçili seçeneğe sağ tıklayın ve özelliklere basın. sonrasında gelişmiş seçeneğine gelin ve orada varsıylan biçime tıkladığınızda gelen seçeneklerde 48000 Hz (DVD KALİTESİ) yazan seçeneği seçin ve uygulaya basın. Ben bunu uyguladığımda oldu. Umarım işe yaramıştır.

Oldu. Çok teşekkür ederim.

Kardeşim sırf sana teşekkür edebilmek için üye oldum işime yarada Eline emeğine sağlık

farklı bir çözüm daha var zaten 4800 kulananlar için.
Ses simgesine sağ tıklayıp ses efekti kayıttan yürüt kulakluğınıza sağ tıklayın ve 4800 ün altındaki tikleri kaldırın
farklı bir çözüm daha var zaten 4800 kulananlar için.
Ses simgesine sağ tıklayıp ses efekti kayıttan yürüt kulakluğınıza sağ tıklayın ve 4800 ün altındaki tikleri kaldırın

Yeni konular

Geri
Yukarı