Çözüldü Forza Horizon 4'te sesler gelmiyor

• Konuyu başlatan r1F
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 328
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

r1F

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben ilk başta oyuna girerken geliyor fakat bu McLaren'ın gözüktüğü kısımda ses gidiyor sonra oyuna giriyorum yine ses yok araç sesleri vs hiçbir şey yok.

Çözüm
Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Saygılarımızla.

Çok çözüm aradım olmadı. Ben öncelikle Denetim Masası'na girip sese tıkladım oradan kendi ses çıkışım olan yani hoparlörü seçtim ondan sonra ise sağ tıkladım bu fotoğrafta yani ilkinde özellikler var ona tıklayın sonra diğer fotoğrafta çizdiğim yere tıklayın ve sürücü kısmına gelin. Son fotoda önce geri dön sonra ise bir şey yapmayın bir girin deneyin. D olmuş mu diye olduysa sürücüyü tekrar güncelleyin ki sıkıntı çıkmasın vallahi ben böyle buldum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Saygılarımızla.

Çok çözüm aradım olmadı. Ben öncelikle Denetim Masası'na girip sese tıkladım oradan kendi ses çıkışım olan yani hoparlörü seçtim ondan sonra ise sağ tıkladım bu fotoğrafta yani ilkinde özellikler var ona tıklayın sonra diğer fotoğrafta çizdiğim yere tıklayın ve sürücü kısmına gelin. Son fotoda önce geri dön sonra ise bir şey yapmayın bir girin deneyin. D olmuş mu diye olduysa sürücüyü tekrar güncelleyin ki sıkıntı çıkmasın vallahi ben böyle buldum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_167.png
    Screenshot_167.png
    15,7 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_168.png
    Screenshot_168.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_170.png
    Screenshot_170.png
    21 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm