Forza Horizon 4 Ultimate alınır mı?

Steella

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu Game Pass ile alıp oynadım ve tek kelime ile müthiş. Şimdi para biriktirip almak istiyorum ama hangi sürümü alacağımı bilemedim. Sizce Ultimate sürümü alınır mı? Fikrinizi merak ettim.

Oyunu Game Pass ile alıp oynadım ve tek kelime ile müthiş. Şimdi para biriktirip almak istiyorum ama hangi sürümü alacağımı bilemedim. Sizce Ultimate sürümü alınır mı? Fikrinizi merak ettim.

Alınır şu an oynuyorum toyota supra güncellemesi geldi yapamamıştım yaptım oyunun zevki ayrı bişey direksiyon setle oynuyorum.

Tek kelimeyle; alınır.

Eğer halihazırda Game Pass üyeliğiniz varsa ve sürekli abone kalacaksanız yalnızca Ultimate Paket Yığını 75TL'ye geliyor, bu şekilde satın almanız daha mantıklı.

Tek kelimeyle; alınır.

Eğer halihazırda Game Pass üyeliğiniz varsa ve sürekli abone kalacaksanız yalnızca Ultimate Paket Yığını 75TL'ye geliyor, bu şekilde satın almanız daha mantıklı.

Game pass üyeliğim aylar önce bitti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı