Forza Horizon 4 Ultimate Edition alınır mı?

Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, biliyorsunuz Steam indirimleri var FH4 Ultimate Edition 52 TL'ye düşmüş durumda. Standart sürüm ise 30 TL. Sizce 20 TL daha fazla verip Ultimate Almak daha mı mantıklı yoksa aradaki farkla başka oyunlar mı alınsa daha iyi olur?

Horizon 5'i Game Pass ile oynuyorum bol bol fakat bittikten sonra FH4'le devam etmeyi düşünüyorum. Fakat 5 varken 4'e o kadar para vermek mantıklı mı emin olamıyorum.

5 var ise 4'e gerek yok bana göre. 5. oyundan bağımsız olarak söylemek isterim ki Forza Horizon 4, 52 lirayı sonuna kadar hak eden bir oyun.

Forza Horizon 4’ü 5’e göre daha gerçekçi ve akıcı buluyorum. Standart versiyonunu 92 liraya almıştım, birkaç eklenti de ekleyince bu sayı 120’ye ulaşmıştı. Gerçekten severek oynadığım nadir oyunlardan biridir.

5 var ise 4'e gerek yok bana göre. 5. oyundan bağımsız olarak söylemek isterim ki Forza Horizon 4, 52 lirayı sonuna kadar hak eden bir oyun.
5 var ama Game Pass'te. Ben ömürlük istiyorum.

Ultimate Edition’da standart oyun ile birlikte 42 ek araba ve birkaç ek içerik geliyor diye biliyorum ona göre değerlendirin.
42 araba baya iyi. Fakat aradaki fiyat farkına ne kadar değer bilmiyorum.

Geri
Yukarı