Forza Horizon 4 Ultimate Edition saçmalığı!

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 sene gibi bir süredir oyunun Ultimate Edition versiyonuna sahibim. Bugüne kadar gelen araç paketleri her zaman Ultimate Edition sahibi olanların oyununa ücretsiz eklenirdi. Geçen haftaya kadar... Oyuna yeni eklenen Hot Wheels efsaneleri araç paketine baktığımda 80 lira para istediklerini gördüm. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Ultimate Edition'un mantığı nedir?

Yaklaşık 2 sene gibi bir süredir oyunun Ultimate Edition versiyonuna sahibim. Bugüne kadar gelen araç paketleri her zaman Ultimate Edition sahibi olanların oyununa ücretsiz eklenirdi. Geçen haftaya kadar... Oyuna yeni eklenen hot wheels efsaneleri araç paketine baktığımda 80 lira para istediklerini gördüm. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Ultimate Edition'un mantığı nedir?

Ultimate Edition diye size her şeyi bedava verecekleri yok herhalde :D.

O zaman ultimate edition'ın esprisi ne? :)
Esprisi bu.

1614180351326.png

Şu ana kadar verdikleri bedava arabalara sayın sizde.

Tüm hepsini bedava verecek diye bir iddaları yok adamların.

Bu kadar sıkıcı olan bir oyundan da ancak bu beklenirdi zaten. :)

Size verecekleri şeyleri belirtmiş çok şey istemeyin bence.

Parayı nereden kazancaklar 200 liradan mı? Ve illa her şeyi bedava verdiler diye bunu da bedava vermek zorundamılar. Epic Games gibi düşün adamlar çoğu oyunu bedavaya verdiler RDR2'yi neden vermediler?

Siz benim dediğimi anlamak istemiyorsunuz galiba. Sadece bunlar değil buranın üstüne 8 paket daha var. Ben oyunun ultimate editionu bir şey vermedi demiyorum bilmiyorum fark edebildiniz mi. Her şeyi verirken bu pakedi vermemenin altındaki mantığı ve 6 arabaya 80 lira çekmenin mantığını arıyorum.

Parayı nereden kazancaklar 200 liradan mı? Ve illa her şeyi bedava verdiler diye bunu da bedava vermek zorundamılar. Epic Games gibi düşün adamlar çoğu oyunu bedavaya verdiler RDR2'yi neden vermediler?

200 lira mı? Boş paketi 450 TL şu an inşallah ciddi değilsinizdir. Ayrıca verdiği paketlerde bir yığın çöp araba var. Hot wheels paketinde hatrı değer bir araba da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı