Forza Horizon 4 Ultimate editon açılmıyor

Sabari495

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Forza Horizon 4 oynarken oyun aniden kapanıyor ne yapmalıyım biri cevaplarsa çok güzel olur:)

Ekran görüntüsü 2023-10-28 144457.png

Ekran görüntüsü 2023-10-28 144514.png

Hocam ekran kartı kapasitesi yetersiz geliyor olabilir benimde forza horizon 5te kapanıyor ultra ayarlardan yüksek ayarlara çekince yapmamaya başladı. Yetersiz video belleği uyarısı alıyorsun oyun içinde sorun kesinlikle kapasitededir oynanış ayarlarını düşürürsen sorun çözülür.
Umarım tarif ettiğim gibidir

Hocam aynı sorun bende de oldu. Oyun açılıp kapanıyordu. Çözümünü ne yaptıysam bulamadım. İade ettim vallahi.

Hocam ekran kartı kapasitesi yetersiz geliyor olabilir benim de Forza Horizon 5'te kapanıyor Ultra ayarlardan yüksek ayarlara çekince yapmamaya başladı. Yetersiz video belleği uyarısı alıyorsun oyun içinde sorun kesinlikle kapasitededir oynanış ayarlarını düşürürsen sorun çözülür.
Umarım tarif ettiğim gibidir.

Hocam Ryzen 7 7735HS RTX 4050 var oyunu ne yaptıysam açamadım vallahi şimdi de pişman oldum iade ettiğimden acaba çözümünü bulur muydum diye :D

Hocam aynı sorun bende de oldu. Oyun açılıp kapanıyordu. Çözümünü ne yaptıysam bulamadım. İade ettim vallahi.

Hocam Ryzen 7 7735HS RTX 4050 var oyunu ne yaptıysam açamadım vallahi şimdi de pişman oldum iade ettiğimden acaba çözümünü bulur muydum diye :D
Kesinlikle çözüm bulunurdu forumlarda gezip araştırma yapınca sorunlar kolaylıkla çözülebiliyor erken davranmissiniz biraz ama işlemci zannedersem oyunlar için güzel bir işlemci değil H serisi daha iyi olurdu hs bilemiyorum açıkçası.

Kesinlikle çözüm bulunurdu forumlarda gezip araştırma yapınca sorunlar kolaylıkla çözülebiliyor erken davranmissiniz biraz ama işlemci zannedersem oyunlar için güzel bir işlemci değil h serisi daha iyi olurdu HS bilemiyorum açıkçası.

Hocam HS AMD'nin en güçlü işlemcilerine veriliyor :D bir yanlışınız var.

Geri
Yukarı