Forza Horizon 4 vs Cyberpunk 2077

FH5 i FH4 e tercih edecek kadar çok fark var mı hocam? Sistem gereksiniminde bir sıkıntı yok ikisini de kaldırıyor.
Sürüş mekanikleri, araba çeşitliliği, harita büyüklüğü ve içeriği olarak epey fark var. Hele klavyede oynuyorsanız 4 ve 5'in sürüş mekanikleri arasında devasa denecek kadar fark var.

Hocam fiyatı kafanıza takmayın. Yeteri kadar param var şu an oyun için.
İkisi de muhteşem, biri Britanya'da geçiyor, biri Meksika'da. FH4'de muhteşem olan grafiklere az da olsa iyileştirmişler gibi geldi. Oynanış hakkında bilgim yok. (Fakat FH4 oynadım, siz de oynayın oynattırın.)

Direksiyon setin vs. yoksa bence FH'ye bulaşma. FH5 alıp indirdim ve sadece oyuna 3 kere girdim diyebilirim. Grafik kalitesi falan muhteşem ama dediğim gibi klavyeyle biraz sıkıcı oluyor. Bence Cyberpunk 2077 al geç. Açık dünyası ve hikayesi gayet başarılı.

FH5'i FH4'e tercih edecek kadar çok fark var mı hocam? Sistem gereksiniminde bir sıkıntı yok ikisini de kaldırıyor.

200 saat götürüyor FH4. FH5 de oynadım fakat 4 kadar keyif almadım. FH5 sürekli güncelleniyor, bana göre FH4 daha iyi ama madem para sıkıntın yok 5 al.

Direksiyon setin vs. yoksa bence FH'ye bulaşma. FH5 alıp indirdim ve sadece oyuna 3 kere girdim diyebilirim. Grafik kalitesi falan muhteşem ama dediğim gibi klavyeyle biraz sıkıcı oluyor. Bence Cyberpunk 2077 al geç. Açık dünyası ve hikayesi gayet başarılı.
Sürüş desteklerini kapatınca gayet elverişli oluyor aslında. Zevkten zevke göre de değişir.

200 saat götürüyor FH4. FH5 de oynadım fakat 4 kadar keyif almadım. FH5 sürekli güncelleniyor, bana göre FH4 daha iyi ama madem para sıkıntın yok 5 al.
Tavsiye veren herkese teşekkürler 🙂. FH4 biraz ağır basmış ama burada da çok net bir cevap alamayınca en mantıklısı ikisini de indirip birkaç gün denemek sonra karar vermek en sağlıklısı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı