Forza Horizon 3 vs Forza Horizon 4

Ozinus28

Centipat
Daha fazla  
Xbox 360 için Portal 2'ye sahibim, onu satıp Forza Horizon 3 ya da Forza Horizon 4 almaya düşünüyorum. Sizce hangisi ve sizce Portal 2 kaça satılır?

Xbox 360 için Portal 2'ye sahibim, onu satıp Forza Horizon 3 ya da Forza Horizon 4 almaya düşünüyorum. Sizce hangisi ve sizce Portal 2 kaça satılır?
Xbox 360'ta o 2 oyunda yok?

Biraz daha açar mısınız hocam? Çünkü hangi platformda oynadığınızı belirtmemişsiniz ama Xbox 360'da FH3 ve sonraki hiçbir Forza Horizon oyunu bulunmuyor.

Hocam ben Horizon 3'u ask ile oynamistim. :D ancak artik destegi oynayani vs yok. Bence 5 ya da 4 alin.

Bende 3'ü oynamadım ve 4 PC de oynayıp bitirdim ama PC kötü olduğunda 30 FPS en kötü ayarlada oynadım ondan dolayı 4 de alabilirim ama farklılık olsun diye 3 de alasım var. Peki sizce Portal 2 Xbox 360 için kaça satılır genelde Valve oyunları 600-1000 arası satılıyordu sizce kaça gider.

@Ozinus28
sadece oyun mu yoksa konsol ile beraber mi? Ayrica pek fikrim yok ya hocam hakim degilim piyasaya.

Horizon 3'ü 3 yıl boyunca oynamış biri olarak Horizon 4'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Gerek haritadaki yerlerin çeşitliliği, gerek araba seslerinin kalitesi, gerek hikâyesi olsun Horizon 4'ten daha iyi bir oyun bana göre. Zaten en iyi Horizon oyunları sıralamalarında genelde ilk Horizon'ın arkasında en iyi 2. oyun olarak gösterilir. Ama tabi ki son karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı