Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
RAM
2x8 GB DDR5 4800MHz
Ekran kartı
RTX 4060 140W
İşlemci
Ryzen 7 7735HS
Merhaba. Oyun önerisi istemeye geldim. Game Pass'ten oynayacağım için fiyat sorunum yok. Ama depolama sıkıntım var.
Depolama yetmesi için 2 alternatifim var.
1) Forza Horizon 5 + No Man's Sky + Minecraft Bedrock
2) Forza Horizon 4 + Battlefield V 2. Yıl + No Man's Sky + Minecraft Bedrock

Sizce FH4 ve FH5 arasında aman aman grafik, harita fark var mı? Hangi alternatifi seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Oyun önerisi istemeye geldim. Game Pass'ten oynayacağım için fiyat sorunum yok. Ama depolama sıkıntım var.
Depolama yetmesi için 2 alternatifim var.
1) Forza Horizon 5 + No Man's Sky + Minecraft Bedrock
2) Forza Horizon 4 + Battlefield V 2. Yıl + No Man's Sky + Minecraft Bedrock

Sizce FH4 ve FH5 arasında aman aman grafik, harita fark var mı? Hangi alternatifi seçmeliyim?

FH5 tek geçerim.

Teşekkürler. Ama o zaman BF5 oynayamayacağım. Neyse sıkıldığım bir oyun olursa onu silerim.

Şunu da sorayım. 4 ten ayrılan en belirgin özellikleri nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam peki bir şey daha soracağım. BF V mi yoksa BF 2042 mi? Gelen son güncellemelerle 2042 açık ara daha iyi diyorlar ve daha az yer kaplıyor.

Hocam peki bir şey daha soracağım. BF V mi yoksa BF 2042 mi? Gelen son güncellemelerle 2042 açık ara daha iyi diyorlar ve daha az yer kaplıyor.

İnternet hızınız iyiyse deneyip silerek hepsini kendiniz deneyimleyin derim ben. Şahsen bu iki seçenek arasında BF V'i seçerim ama BF 2042'de fena değil. Ben atmosferini sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı