Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda 5. oyun var ama 4 al aynı oyun FH5'e 300 TL çok diyenler var ne diyorsunuz ayrıca grafik farkı hoşuma gitti fark yok aynı oyun diyende fark iyi 5 alın diyende var cidden kafam karıştı.

5 oynadım, 4 65TL ise 5 de 80-90 TL olur ederi bu kadar.

Adamlar oyunu yaparken sadece grafik yapmış oyunu yapmayı unutmuşlar babam 1 saat oynadıktan sonra "eee bu kadar mı" diyip sıkıldı düşün yani.

Arada grafik dışında çok kayda değer bir şey olduğunu düşünmüyorum. FH 4'ün de grafikleri hâlâ iyi bu arada. Hem fiyatından hem de haritasının FH 5'ten daha iyi olmasından dolayı FH 4'ü tercih ederim.

Öyle abartı bir fark yok ikisini de oynadım en büyük fark grafik ve geçtiği yerler FH4 İngiltere'de FH5 Meksika'da geçiyor bundan dolayı atmosfer olarak birbirinden farklılar fakat sürüş hisleri neredeyse aynı ve grafiklerde birbirine yakın sayılır yani alacaksan FH4 al derim FH5 fiyatını hak etmeyen bir oyun

Öyle abartı bir fark yok ikisini de oynadım en büyük fark grafik ve geçtiği yerler FH4 İngiltere'de FH5 Meksika'da geçiyor bundan dolayı atmosfer olarak birbirinden farklılar fakat sürüş hisleri neredeyse aynı ve grafiklerde birbirine yakın sayılır yani alacaksan FH4 al derim FH5 fiyatını hak etmeyen bir oyun.

Hocam diğer forumlarda da konu açtım orada da kimi 5 kimi 4 diyor 5. oyuna 300 TL versem para çöpmü olur?

Olmaz güzel bir oyun ama bence gereksiz pahalı onun yerine FH4 Ultimate Edition alabilirsin 105 lira bayağı bir DLC var içinde.

Alacak oyun kalmadı tekrar düşüneceğim ama sanırım 5 alacağım zaten aman aman yarış için değil sağda solda gezip grafiklere bakıp fotoğraf çekip araç modifiye etmek için istiyorum teşekkürler gene de.

Geri
Yukarı