Forza Horizon 4 vs Mudrunner

FH4 mü alayım yoksa MudRunner mi? ₺50'ye kadar bütçem var, güzel oyun önerinizi bekliyorum.

Biri yarış odaklı diğeri ise çamurda yük taşımak gibi MudRunner arkadaşın yoksa sarmaz ve meydan okumalar çok kısa mod yüklemeden pek keyif alamazsın. Forza her türlü daha keyifli ebru gündeş playlist ile iyi gidiyor.

Biri yarış odaklı diğeri ise çamurda yük taşımak gibi MudRunner arkadaşın yoksa sarmaz ve meydan okumalar çok kısa mod yüklemeden pek keyif alamazsın Forza her türlü daha keyifli ebru gündeş playlist ile iyi gidiyor.
Böyle kafa dinlemelik oyun oynamak istiyorum, arkadaşım ile girmek falan istemiyorum ya. Tek başıma takılabileceğim. Forza'da şarkı açıp, tek başıma yarış yapmadan takılsam oluyor mu? Pek Forza oynamadım.

Böyle kafa dinlemelik oyun oynamak istiyorum, arkadaşım ile girmek falan istemiyorum ya. Tek başıma takılabileceğim. Forza'da şarkı açıp, tek başıma yarış yapmadan takılsam oluyor mu? Pek Forza oynamadım.

Çok güzel olur hocam oyunun grafikleri gerçek hayat gibi zaten MudRunner sıkar sizi Forza alın bence. Ve evet şarkı açıp yarış yapmadan dünyayı keşif edebilirsiniz.

Yardımınız için teşekkür ederim, Forza Horizon 4 alacağım.

MudRunner çok güzel bir oyundur bu arada, sıkar falan demişte insanlar şahsen ben tek başıma 60 saat üstü oynadım hiç sıkılmadan. Off-road deneyimini çok güzel sunuyor oyun.

Yardımınız için teşekkür ederim, Forza Horizon 4 alacağım.

Rica ederim iyi oyunlar.

MudRunner çok güzel bir oyundur bu arada, sıkar falan demişte insanlar şahsen ben tek başıma 60 saat üstü oynadım hiç sıkılmadan. Off-road deneyimini çok güzel sunuyor oyun.

Oyunun meydan okumaları çok az ve mod yapmadan doğru düzgün bir görev sistemi yok. Beni 10 saat sonra aşırı sıktı ve fiyatı şu an daha pahalı Forza 30 TL indirim de çok daha hakkediyor alınmayı.

Rica ederim iyi oyunlar.

Oyunun meydan okumaları çok az ve mod yapmadan doğru düzgün bir görev sistemi yok. Beni 10 saat sonra aşırı sıktı ve fiyatı şu an daha pahalı Forza 30 TL indirim de çok daha hakkediyor alınmayı.
Kişiden kişiye değişir, ben çok sevdim şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı