Forza Horizon 4 Xbox Game Pass Oyundan Atma

İşletim sistemi
Windows 10

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Arkadaşlar dün dayım 1 yıllık Xbox Game Pass almış bana da girip istediğim oyunu oynamamı istedi işte girdim biraz farklı oyunlar indirip oynadım sonra Forza Horizon 4'ü indirdim işte oyuna girdiğimizde ilk bir yarış oynatıyor şelaleye kadar süren bir yarış. O yarışın sonunda bir sinematik çıkıyor "kış" yazıyor ardından zorlu hava koşulları yazıyor karlı arabaların olduğu bir sinematik orada oyun donuyor sonra masaüstüne atıyor 10 kere denedim girmeyi hiçbir şekilde olmuyor şu masaüstüne dönmeyi engelleyen komutu da kullandım nolursa olsun kapanıyor oyun. Sildim oyunu tekrar yükleyeceğim başka bildiğiniz bir çözüm yolu var mıdır?

Process Monitör ile hata raporu oluşturun lütfen:

Bu arada bir soru sorabilir miyim? Oyun kaç GB?

Ben de Game Pass’ten indirdim. Boyutu 75 GB idi.

Evet oyun 75 GB hata raporu nasıl oluşturacağım

Oyunu ben öğlen sildim yarın yeniden indirip hata raporunu oluşturacağım fakat kapanırken belirli bir hata vermiyor yarışın sonunda oyun donuyor ve masaüstüne atıyor yine de dediğinizi yapabilirmiyim?

Geri
Yukarı