Forza Horizon 4 Xbox hesabı Steam'de geçerli olur mu?

Tüm Xbox oyunlarında ediyor da bunda neden etmesin?
Teknik sebaplerden dolayı falan demişler ama durum bu

1615324190709.png

Oyunu satın almadan Steam'e aktaramıyorsun fakat oyunu oynamak için Xbox ağına bağlanman gerektiği için ilerlemen Steam'e aktarılabiliyor.

Kısaca: Game Pass'te oynayıp Steam'den satın alırsanız kaldığınız yerden devam edersiniz.

Tam olarak nasıl yapılıyor biraz daha detaylı açıklar mısın?

İnşallah düzeltirler. Arkadaşlar mağdur olmaz.

Merhaba iyi forumlar. Forza Horizon 4 oynamak için her ay Game Pass'e 30 TL ödüyorum. Şimdi Steam'e çıktı ve fiyatı 92 TL. Eğer Steam versiyonu alırsam hesabım silinir mi? Yoksa Xbox üzerinde kullandığım hesabımı Steam versiyonda kullanabilir miyim? Çok kasmıştım baştan başlamak istemiyorum.

Maalesef kullanamazsın bende eskiden Xbox Game Pass ile oynuyordum şimdi steamdan alıp yükledim ve eski onca saat harcadığım hesabım yerine yeni hesap açmak zorunda kaldım.

Merhabalar bende Xbox Game Pass ile oynuyordum. Steam'den deluxe edition satın aldım. Girerken Xbox bilgilerini isteyerek giriş yapılıyor aksi halde oynayamazsın diyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra herhangi bir ilerleme eşitlemesi olmuyor. Ancak oyunun sayfasında Steam ilerlemesi teknik engellerden dolayı farklı olmak zorunda yazıyor. açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

Oyunu satın almadan Steam'e aktaramıyorsun fakat oyunu oynamak için Xbox ağına bağlanman gerektiği için ilerlemen Steam'e aktarılabiliyor.

Kısaca: Game Pass'te oynayıp Steam'den satın alırsanız kaldığınız yerden devam edersiniz.

Konuyu tekrar açıyorum ama maalesef geçerli değil Game Pass de oynayıp bugün Steam'a aldım fakat aynı yerden devam etmiyor en baştan.

Geri
Yukarı