Forza Horizon 4 Yükleme Ekranında Kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

FaLcoN71

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Forza Horizon 4 oyununu game pass ten indirdim. Fakat yükleme ekranında takılıp duruyor. Yükleniyor simgesi dönüyor fakat oyun açılmıyor. Önceden de yüklüydü açılıyordu sorunsuz oynuyordum. Ssd alınca yeniden yükledim dediğim gibi açılmıyor ne yapmam lazım. Windows 10 sürümüm güncel. Ekran kartı driveri güncel
Sistem:
İ5 9400f Asrock B365M Pro4 G.Skill Aegis 2666mhz CL16 16gb 8x2 Ddr4 Ram Asus Gt 1030 Phoenix Samsung 860 Evo 250 GB Toshiba P300 1tb hdd Sharkoon Shp650 V2 güç kaynağı.

Oyunu normalde problemsiz bir şekilde oynuyordum fakat son güncellemeden sonra yükleme ekranında neredeyse 15 dakika beklememe rağmen oyun başlamadı 4 defa denedim artık bende pes ettim. Alternatif bir çözüme de henüz ulaşamadım. Driverlar güncel. (Dell İnspiron 7577 GTX 1060 max Q , 16gb ram , işlemci i7 7700hq ve oyun ssd ye kurulu) Problemi oyunu tekrar indirmeye gerek kalmadan çözüme kavuşturmaya çalışacağım.
Oyunu normalde problemsiz bir şekilde oynuyordum fakat son güncellemeden sonra yükleme ekranında neredeyse 15 dakika beklememe rağmen oyun başlamadı 4 defa denedim artık bende pes ettim. Alternatif bir çözüme de henüz ulaşamadım. Driverlar güncel. (Dell İnspiron 7577 GTX 1060 max Q , 16gb ram , işlemci i7 7700hq ve oyun ssd ye kurulu) Problemi oyunu tekrar indirmeye gerek kalmadan çözüme kavuşturmaya çalışacağım.
Başlat > Windows Update Ayarları > Güncelleştirmeleri Denetle yaptım Windows Defender yeni bir güncelleme almış onu yükledim ve Windows ' u yeniden başlattım sorunum çözüldü !!!

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Forza Horizon 4 oyununu Game Pass'ten indirdim. Fakat yükleme ekranında takılıp duruyor. Yükleniyor simgesi dönüyor fakat oyun açılmıyor. Önceden de yüklüydü açılıyordu sorunsuz oynuyordum. SSD alınca yeniden yükledim dediğim gibi açılmıyor ne yapmam lazım. Windows 10 sürümüm güncel. Ekran kartı driveri güncel.
Sistem:
i5 9400F ASRock B365m Pro4 G.Skill Aegis 2666MHz CL16 16 GB 8x2 DDR4 RAM ASUS GT 1030 Phoenix Samsung 860 EVO 250 GB Toshiba P300 1TB HDD Sharkoon SHP650 V2 güç kaynağı.

Aynı durum bende de var oyunu silip yüklediğimde düzeldi.

Merhaba arkadaşlar, Forza Horizon 4 oyununu Game Pass'ten indirdim. Falcon71'in yaptığı gibi ama ben başlarda oynarken hiç sorun yoktu bugün yine oynarken Game Pass'teki bedava bir Ferrari arabaya bin dedim sonra yükleme menüsü geldi ve çok bekletti açıp kapattım açtığımda 1. menüden space le başlat dedim sonra 2. menüden devam et dedim ve yükleme bekletti tabii ben hatanın oluştuğunu bilmiyordum. 5,6 dakika bekledim sonra Windows Update'te Update varmış 3 tane onları yaptım ama hala düzelmedi. İşlemci sistemim (AMD Ryzen 5 2600 six-Core Processor 3.40GHz)

Yeni konular

Geri
Yukarı