Forza Horizon 4 Yükleme Ekranından Sonra Kapanıyor

Process Monitor LogFile'ım linkte, oyun açılmadan kapanıyor. İnternette yazan neyi denediysem olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Process Monitor LogFile'ım linkte, oyun açılmadan kapanıyor. İnternette yazan neyi denediysem olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.
"Arkada OBS çalışıyorsa kapatın" diye bir öneri vardı denediniz mi? Ben video kaydı almak için açmıştım ama kapatınca düzelmişti.

Nahimici güncelle yada kapat eğer varsa.
Başlattan arama menüsüne Msconfig yaz hizmetlerden microsoft hizmetlerini gizledikten sonra tüm hizmetleri kağatıp dene.

"Arkada OBS çalışıyorsa kapatın" diye bir öneri vardı denediniz mi? Ben video kaydı almak için açmıştım ama kapatınca düzelmişti.
OBS çalışmıyor.
Nahimici güncelle yada kapat eğer varsa.
Başlattan arama menüsüne Msconfig yaz hizmetlerden microsoft hizmetlerini gizledikten sonra tüm hizmetleri kağatıp dene.
Düzelmedi...
1567282794176.png

Optimize işleminden sonra şuraya gelince kapanıyor oyun. Deliricem ya. Bu kaçıncı yeniden yükleme...

Son düzenleme:
Merhaba, sorunu çözdüm ben. Garip bir şekilde tüm VC Redist paketlerini yükleseniz bile iki DLL dosyası yüklenmiyor. "msvcp140_app.dll" ve "vcruntime140_app.dll" bunlar. İkisinin de x86 ve x64 sürümleri "System32" ve "SysWOW64"e atılmalı. Daha sonra sorun çözülmüş oluyor. İyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı