Forza Horizon 4 Yüklenmiyor

Eren1046

Hectopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsündeki gibi bir sorunla karşılaşıyorum.

sad.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft çok kanser ve bir sürü saçma sapan hatalarıyla şu launcher hala düzeletmedi
Çözümü
-Format yada
-Başlat>Ayarlar>Hesaplar Microsoft hesabınızla giriş yapıp yapmadığınızı kontrol et

Format da attım 2. şıkkı da yaptım windowsum da orjinal
Düzelmedi. Fakat sürüm son sürüm değil
Xbox hesabına girdigine dikkat et bendede aynı sorun oldu format ile çözdüm microsolft ve xbox restartla extra olarak
1-) Windows+R tuşuna basarak "ÇALIŞTIR" penceresini açın ve açılan pencereye "msconfig ya da msconfig.exe" yazın. 2-) Açılan ekranda "Servisler ya da Hiztmetler" sekmesine tıklayın. 3-) Sol attaki "Tüm Microsoft Hizmetlerini Gizle" kısmını işaretleyin. 4-) Ardından sağ taraftaki "Tümünü Devre Dışı Bırak" butonuna basın. 5-) Alttaki "Uygula" butonuna basın. 6-) Son olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın. Eğer bunlar işe yaramazsa BAŞLAT MENÜSÜNE "WSRESET.EXE" yazıp bekleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Xbox hesabına girdigine dikkat et bendede aynı sorun oldu format ile çözdüm microsolft ve xbox restartla extra olarak
1-) Windows+R tuşuna basarak "ÇALIŞTIR" penceresini açın ve açılan pencereye "msconfig ya da msconfig.exe" yazın. 2-) Açılan ekranda "Servisler ya da Hiztmetler" sekmesine tıklayın. 3-) Sol attaki "Tüm Microsoft Hizmetlerini Gizle" kısmını işaretleyin. 4-) Ardından sağ taraftaki "Tümünü Devre Dışı Bırak" butonuna basın. 5-) Alttaki "Uygula" butonuna basın. 6-) Son olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın. Eğer bunlar işe yaramazsa BAŞLAT MENÜSÜNE "WSRESET.EXE" yazıp bekleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Dediklerini Yaptım ama yine olmadı.
Windows'u güncelleyince sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı