Satıldı Forza Horizon 4

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam oyun bilgisayar için ve Standard Edition değil mi? Bir de Microsoft hesabının mail adresini ayarlayıp hesabı kendi mailime bağlayabilecek miyim? Bir de ödemeyi nasıl düşünüyorsunuz, İstanbul'da mısınız?

Hocam oyun bilgisayar için ve Standard Edition değil mi? Bir de Microsoft hesabının mail adresini ayarlayıp hesabı kendi mailime bağlayabilecek miyim? Bir de ödemeyi nasıl düşünüyorsunuz, İstanbul'da mısınız?
Maalesef İzmir'deyim. Bilgisayar için ve Standart Edition yazmayı unutmuşum kusura bakmayın ödemeyi de düşünmedim ya site aracılığı felan desem FH4'ü satabileceğim site de yok 😞

Belki bir aracıyla buluşup onunla EFT gibi bir şekilde gönderdikten sonra yine onunla hesabı alma gibi bir yöntem olabilir mi? Veya görüntülü arama vs.
Ekleme: EFT falan uğraşamam derseniz biliyorsunuz İninal'a da para çekme geldi İninal bazlı bir şey de olabilir

Belki bir aracıyla buluşup onunla EFT gibi bir şekilde gönderdikten sonra yine onunla hesabı alma gibi bir yöntem olabilir mi? Veya görüntülü arama vs.
Ekleme: EFT falan uğraşamam derseniz biliyorsunuz İninal'a da para çekme geldi İninal bazlı bir şey de olabilir
Eğer cidden satın almayı düşünüyorsanız bir siteye hesabı koyabilirim. Oyunfor İtemci vs. O tarz sitelerde FH4 satışı yapılmıyor ama başka bir ürün diye o hesabı size satabilirim. İkimiz içinde güvenli olur 2 sitede de TC Kimlik görselim var.

Cidden satın almayı düşünüyorum hocam. Peki bu dediğiniz şekilde nasıl olacak biraz daha açıklayabilir misiniz?

Hocam kusura bakmayın şu an pek müsait değilim, saat 3-4 gibi bilgisayara geçeceğim o sırada Discord'unuz varsa oradan telefonumu veririm veya buradan yazarım konuşup hallederiz inşallah.

Hocam ilgilenmek istersen daha makul fiyata anlaşabiliriz senle discorddan bana yaz. 40 TL altında olucak. Discord nickim: NousrAX.
edit: Şimdilik yardım edemicem hesap tam olarak elimde değil. Alacak arkadaş varsa discorddan ulaşsın.
Sizinle de konuşalım hocam. @bados123 de ilgileniyormuş anlaşılan ona göre hareket ederiz hem siz hem de konu sahibi satmış olur (eğer bados da ciddiyse)
Ekleme: @NousrAX isminin yanındaki #xxxx kısmı da lazım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı