Forza Horizon 4'te arkadaşla oynamak

Selamlar herkese öncelike iyi günler, Steam'e Forza Horizon 4 geldikten sonra aldım ve oynamaya başlarken bir arkadaşımı takip ettim o da beni etti ve Online bir şekilde oynadık fakat başka bir arkadaşım bunu yapmamış X box uygulamasından aynı klube geldik, birbirimizi arkadaş ekledik oyun daveti attık fakat kabul etmemize rağmen aynı oturuma geçemedik inasıl hepimiz aynı oturumda oynarız çözüm fikirlerinizi yazarsanız sevinirim, iyi günler.

• Ana menü > Ev > Ayarlar > Görüntü ve Oynanış > Konvoy Gizliliği: Arkadaşlarım bana katılabilir yapın.
veya
  • Ana menü > Horizon Konvoyu (en altta, veya Y tuşuna basın) > Konvoyu Yönet > Konvoy Gizliliği > Arkadaşlarım bana katılabilir
Arkadaşlarınız da böyle yaparsa istediğiniz zaman ana menüden onların konvoylarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son düzenleme:
  • Ana menü > Ev > Ayarlar > Görüntü ve Oynanış > Konvoy Gizliliği: Arkadaşlarım bana katılabilir yapın.
veya
  • Ana menü > Horizon Konvoyu (en altta, veya Y tuşuna basın) > Konvoyu Yönet > Konvoy Gizliliği > Arkadaşlarım bana katılabilir
Arkadaşlarınız da böyle yaparsa istediğiniz zaman ana menüden onların konvoylarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.
merhabalar , denedik fakat çevrimiçi arkadaşlarda göremiyoruz birbirimizi.Ama aslında birbirimizi eklemiştik xboxtan oyun içinden de ekleyemedik.

Geri
Yukarı