Forza Horizon 4'te hediye arabalar inmiyor

Muhammed Saraç

Femtopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 aldım 2-3 gün sonra hediye arabaları fark ettim, indir tuşuna basıyorum ama ekrana bir anlığına bir şey oluyor sonra yine aynı yere geliyor, arabalar gelmiyor. Nedenini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4 aldım 2-3 gün sonra hediye arabaları fark ettim, indir tuşuna basıyorum ama ekrana bir anlığına bir şey oluyor sonra yine aynı yere geliyor, arabalar gelmiyor. Nedenini bilen var mı?
Oyunun içinden dlc kısmından almayı denediniz mi?

Arkadaşlar gizlilik ayarlarında birkaç ayardan sonra düzeldi isteyene yardım ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yapamadım nasıl oluyor anlatır mısınız?
önce micrsosoft hesabının 18 yaş üstü olması lazım eğer değilse doğum gününü değiştir sonra pcde arama yerinden xbox konsolu yardımcısını bul , sol üst köşeden ayarlara gel , gizlilik kısmı var aşağıda orda xbox com lu bir link var ona tıkla seni bir yere atıcak ordaki gizlilik ve yanındakilerin hepsini herkes yap sonra oyuna gir oluyor.

Önce micrsosoft hesabının 18 yaş üstü olması lazım eğer değilse doğum gününü değiştir sonra PC'de arama yerinden Xbox konsolu yardımcısını bul, sol üst köşeden ayarlara gel, gizlilik kısmı var aşağıda orada Xbox com lu bir link var ona tıkla seni bir yere atacak oradaki gizlilik ve yanındakilerin hepsini herkes yap sonra oyuna gir oluyor.

Olmadı a

Yeni konular

Geri
Yukarı