Forza Horizon 4'te ne yapılabilir?

Hydra.X

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 10400F

Anakart : Msi H510M-A PRo

Ram : Curcial 8GB+32GB = 40GB DDR4 ram

Ekran kartı : Msi RX 6500 Xt mech 4gb

SSD : Curcial 480GB
Boş boş gezmekten bir şey yapamıyorum. Oyun içerisinde level ve para kasmak istiyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum.

Para kazanması cidden çok kolay sadece yarışları ve görevleri yap. Ardından çarkları çevir. En iyisi ise iletiler kısmındaki hediyeler bölümünde sana bir sürü çark verilmiş olabilir bir kontrol et :)

Tüm haritayı dolaştığımız bir yarış vardı. Haritada mavi sembolle gösteriliyordu, sol alt taraflarda olmalı yarış. Ben genelde sevdiğim araçları alır ve o yarışlara girerdim. 8-14 dakika arasında bitiyor yarış genelde aracın hızına bağlı olarak. Uzun yarış olduğu için parası da çok. Ve keyifli, çeşit çeşit yollarda sürüyorsun.

Haftalık görev yap. Bazen sağlam hediyeler veriyor.

Ranked yarışlara katılıp rank yükselebilirsiniz. Oyunda dereceli yarışlar mevcut.
Güzel alanlarda beğendiğiniz araçlarla fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.
Çevrimiçi drift yarışları oluyor onlara katılabilirsiniz.
Sezonluk görevleri yapabilirsiniz. Çoğu zaman bulması zor araçları ödül olarak veriyor.
Araç tasarımları, araç ayarları yapabilirsiniz. Bunları paylaşıp indirme kasabilirsiniz.
Eleyiciyi önermek isterdim ancak kendim sevmediğim için önermeyeceğim siz yine de bakabilirsiniz.
Süper 7 görevlerini yapabilirsiniz. Bu hafta ödül olarak bulması zor araçlardan biri olan Toyota 2000 GT veriyor.

Bunun dışında, sorduğunuz için belirtiyorum, oyun içinde level kasmanın kolay bir yöntemi var. Yetenek puanı kasıp harcama üzerine dayalı. Bu konuda Steam üzerinde detaylı bir rehberim var, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı