Çözüldü Forza Horizon 4'te nereden araç istatistiğine bakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lexyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Forza Horizon 4'te araç istatistiğine bakmak istiyorum da nereden yapabilirim? Ayrıntılı istatistik gösteren yerden bahsediyorum.

Çözüm
Konu sahibi FH4 için sormuş, üst mesajda FH5 için cevap verilmiş. FH4 için olanı da ben söyleyeyim. Garajınızda herhangi bir aracın üzerine tıklayıp "Tarihi Görüntüle" butonuna bastığınız takdirde söz konusu araç ile ilgili ayrıntılı bilgiler ekrana gelecektir. Söz konusu aracın performansı ile alakalı ayrıntılı bilgilere bakmak içinse garajdayken klavyenizden "I" harfine basmanız yeterli olacaktır:

aa.pngbb.pngcc.png

Keyifli oyunlar.
Konu sahibi FH4 için sormuş, üst mesajda FH5 için cevap verilmiş. FH4 için olanı da ben söyleyeyim. Garajınızda herhangi bir aracın üzerine tıklayıp "Tarihi Görüntüle" butonuna bastığınız takdirde söz konusu araç ile ilgili ayrıntılı bilgiler ekrana gelecektir. Söz konusu aracın performansı ile alakalı ayrıntılı bilgilere bakmak içinse garajdayken klavyenizden "I" harfine basmanız yeterli olacaktır:

aa.pngbb.pngcc.png

Keyifli oyunlar.

Çözüm

Eki Görüntüle 1304421Eki Görüntüle 1304422Eki Görüntüle 1304435

Keyifli oyunlar.
İkisi aynıdır diye düşünmüştüm, bu arada orada I mı yazıyor L mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı