Forza Horizon 4'te yapılabilecek şeyler

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Forza Horizon 4'ü yeni indirdim. Fakat harita bana bayağı küçük geldi. Ben daha çok böyle offroad yapabileceğim dağda bayırda gezebileceğim bir harita istiyordum. Siz Forza'da freeroam takılırken ne yapıyorsunuz? Nerelere gidilmeli haritada veya offroad yapabileceğim bir DLC paketi vs. var mıdır? Teşekkürler.

Haritada görebileceğiniz yarışlara katılabilirsiniz. Veya online yarışlara. Ben genelde ranked veya drift macerası modunda oynamak için giriyorum oyuna. Bence oyunda yapılabilecek çok fazla şey yok.

Arkadaşlar Forza Horizon 4'ü yeni indirdim. Fakat harita bana bayağı küçük geldi. Ben daha çok böyle offroad yapabileceğim dağda bayırda gezebileceğim bir harita istiyordum. Siz Forza'da freeroam takılırken ne yapıyorsunuz? Nerelere gidilmeli haritada veya offroad yapabileceğim bir DLC paketi vs. var mıdır? Teşekkürler.
Fortune Island ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. Buraya bir efsane bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında harita küçük değil arabalar hızlı olduğundan ve her yere çabuk gidebildiğinden harita küçük gibi geliyor insana. Oysa 72km² haritaya sahip

Fortune Island ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. Buraya bir efsane bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben FH4 fiziklerine uygun değilim 2.5 yıldır Assetto'ya sağlam bir şekilde alıştım, Arcade oyunlar pek oynanası gelmiyor bu yüzden.

Alıyorsunuz bir tane E60 V10. Lastikleri inceltiyorsunuz ardından biraz motorla oynuyorsunuz. Şehire girip arkada da 'Tokyo' şarkısı ile yan veriyorsunuz.
Bir de tünele S2K ile girip kesiciye sokmayı unutmayın.

Hocam bu fortune island DLC'si var mı sizde? Nasıl off road için uygun bir harita mı? Pek bir video bulamadım onunla alakalı.

Hocam bu fortune island DLC'si var mı sizde? Nasıl off road için uygun bir harita mı? Pek bir video bulamadım onunla alakalı.
Ben aldım ama sağ olsun Forza durmadan crash verdiği için oynama şansım olmadı. Ama şu videolara bakabilirsiniz.

Ben aldım ama sağ olsun Forza durmadan crash verdiği için oynama şansım olmadı. Ama şu videolara bakabilirsiniz.

Bu DLC'ye arkadaşların hepsi sahipse yine Online girebiliyoruz galiba öyle mi?

Geri
Yukarı