Forza Horizon 4'teki şehir nedir?

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:07'den 2:29'a kadar olan şehire nasıl gidebilirim?

Aynı şehir, bu videoda da var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haritanın sağ üst köşesi. Hatta kale falan var. Edinburgh olarak geçiyor diye hatırlıyorum.

Peki, sürekli orada doğmak için orada ev mi almam gerek?
Evet. Yakınlarda 500.000'e ev var, tam şehirde değil ama yakın. Şehrin ortasında büyük bir kale de var fakat biraz tuzlu, 15 milyon kadar.

Peki, sürekli orada doğmak için orada ev mi almam gerek?
Evet.
Ya da istediğiniz yere ışınlanmanızı sağlayan evi alabilir, adını tam hatırlamadığım ışınlanma tabelalarını kırarak ücretsiz ışınlanabilirsiniz. Hem de bunu her yere yapabilirsiniz. Oyunda ilk olarak yapılması gereken şeylerden bence.

Haritayı açın şöyle bir yer göreceksiniz. :)
forza-horizon-4-e-castle.jpg

Evet.
Ya da istediğiniz yere ışınlanmanızı sağlayan evi alabilir, adını tam hatırlamadığım ışınlanma tabelalarını kırarak ücretsiz ışınlanabilirsiniz. Hem de bunu her yere yapabilirsiniz. Oyunda ilk olarak yapılması gereken şeylerden bence.

Işınlanma tabelası kırdığım yere ışınlanmak için CR istiyor ama?

Evet. Yakınlarda 500.000'e ev var, tam şehirde değil ama yakın. Şehrin ortasında büyük bir kale de var fakat biraz tuzlu, 15 milyon kadar.

Daha ucuzu yok mu? 1 km uzakta olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Işınlanma tabelası kırdığım yere ışınlanmak için CR istiyor ama.
50 ya da 100 adet tabela var. Sen bunları kırdıkça ücreti azalıyor. Hepsini kırınca sıfır oluyor. Bahsettiğim evi alınca istediğin yere (yol olmak kaydıyla) ışınlanabiliyorsun. Sanıyorum o olmadan sadece etkinliklere (yarış, ev vb.) ışınlanabiliyorsun.

Işınlanma tabelası kırdığım yere ışınlanmak için CR istiyor ama.
Eğer hepsini kırarsanız bedava ışınlanabiliyorsunuz fakat benim hepsini tamamlamam bir haftamı almıştı, internetten lokasyonlarına bakarak hemde. İstediğiniz yere ışınlanmak için Fairlawn Köşkü'nü (ya da öyle bir şey) almanız gerekir.

50 ya da 100 adet tabela var. Sen bunları kırdıkça ücreti azalıyor. Hepsini kırınca sıfır oluyor. Bahsettiğim evi alınca istediğin yere (yol olmak kaydıyla) ışınlanabiliyorsun. Sanıyorum o olmadan sadece etkinliklere (yarış, ev vb.) ışınlanabiliyorsun.
Hangi evi almam gerekiyor hocam?

Geri
Yukarı