Forza Horizon 5 9 Kasım'da geliyor!

Steam'e de geliyor.

Sistem gereksinimlerinde minimum olarak bunlar paylaşılmış ek olarak.
  • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
  • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia 650TI OR AMD R7 250x
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ciddi mi bu? İnanılmaz gerçekten.
O zaman Forza Horizon 4 alınmaz artık :D😆
Alınır yine de, Horizon 4 de hala kaliteli bir oyun, harita olarak Meksika'yı beğenmiyorsanız İngiltere'de daha çok dikkatinizi çekebilir.

Grafiklere laf yok ama dağ, orman, çamur da yarış yapmak en nefret ettiğim yarış tarzı. 7 dakikalık videonun da hepsinde de dağda bayır da sürüş var. İstediğim şehir de NFSU2 tarzı sokak yarışıydı da. Bu da Forza'nın konseptine ters.

Grafiklere laf yok ama dağ, orman, çamur da yarış yapmak en nefret ettiğim yarış tarzı. 7 dakikalık videonun da hepsinde de dağda bayır da sürüş var. İstediğim şehir de NFSU2 tarzı sokak yarışıydı da. Bu da Forza'nın konseptine ters.
Oradaki amaç açık dünya olduğunu ve her yerde yarışabileceğimizi vurgulamak bence, yol yarışları da olacaktır bolca. Motorsports 7'ye bakmanızı öneririm, sokak yarışı olmasa da hoşunuza gidebilir.

Eki Görüntüle 1067180

Forza Horizon 4'te pahalı arabaları neredeyse bedavaya vermeleri aslında Horizon 5'in çıkacağını müjdeliyordu bence, az önce de 9 Kasım'da çıkacağı duyuruldu, çok sevdiğim bir seri, merakla bekliyorum. Oynanış videosu da şu an paylaşılıyor, izleyebilirsiniz, grafikler yakıyor. Microsoft çok tatmin edici bir yayın yapıyor bugün.

4K Oynanış videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya grafikleri mükemmel ancak şu araba seslerini bir türlü halledemediler bir tek benim mi hoşuma gitmiyor acaba şu arabaların sesleri 2012 yılında çıkan NFS oyununda bile sesler gerçek hayattaki araçlardan kaydedilmiş muazzam zevk veriyor şu ses işini de bir halletseler var ya mükemmel oyun çıksa da pintipanda abimden izlesem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Grafikler çok güzel olmuş. 4:32'ye baktım da gerçek gibi.
Gerçekten öyle ama tabii bu görüntüyü elde etmek için müthiş bir sistem lazım, o da biz de yok maalesef :D

Güzel ama Meksika ile Forza bana ters geldi. NFS tarzı modifiye gelse artık adam akıllı. Belki bir pudra şekeri nakliyatı yaparız belli olmaz.
Neden? Horizon 3 de Avustralya'da geçiyordu.
Ya grafikleri mükemmel ancak şu araba seslerini bir türlü halledemediler bir tek benim mi hoşuma gitmiyor acaba şu arabaların sesleri 2012 yılında çıkan NFS oyununda bile sesler gerçek hayattaki araçlardan kaydedilmiş muazzam zevk veriyor şu ses işini de bir halletseler var ya mükemmel oyun çıksa da pintipanda abimden izlesem.
Evet gerçekten şu motor seslerine odaklanmaları lazım artık.

Muhtemelen bu oyunda düzelecek. Bir de sesleri kötü olan oyun 4 hocam eski oyunlar o kadar kötü değil. Ha her türlü daha iyi olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı