Forza Horizon 5 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Yusufk4p

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
Gtx 1660 ti
Öncelikle selam ben dün Xbox Game Pass'den Forza 5'i yükledim (daha önce hiç yüklememiştim) oyuna tıkladıktan sonra veri eşitleniyor filan yazıyor sonra o ekran gidiyor küçük bir araba resmi geliyor ana ekrana ve 5 10 sn sonra o da gidiyor ama oyun açılmıyor CMD'den hata ayıklamayı da yaptım C++'ı da tekrardan kurdum ekran kartım güncel Windows güncel ama bir türlü açılmadı yardımcı olur musunuz?

Öncelikle selam ben dün Xbox Game Pass'den Forza 5'i yükledim (daha önce hiç yüklememiştim) oyuna tıkladıktan sonra veri eşitleniyor filan yazıyor sonra o ekran gidiyor küçük bir araba resmi geliyor ana ekrana ve 5 10 sn sonra o da gidiyor ama oyun açılmıyor CMD'den hata ayıklamayı da yaptım C++'ı da tekrardan kurdum ekran kartım güncel Windows güncel ama bir türlü açılmadı yardımcı olur musunuz?
Sorunu çözmenin bir yolu var ama pek tavsiye etmiyorum.
Windows 11 kullandığını sanıyorum ya da herhangi bir versiyonu.
Windowsu sıfırlayarak (Verileri Sakla seçeneğini de seçebilirsin) bu sorunu çözebilirsin.
Aynı sorun bende de oluyor. Oyunu kurup oynuyorum 1 hafta 3 hafta 5 hafta ardından açılmamaya başlıyor. Windows'u sıfırlayarak çözmüştüm ama yine aynı şey oldu. Benim bildiğim çözüm yolu bu.

Sıfırlamaya gerek kalmadan bir çözüm yolunu bulursan ve buradan bizimle de paylaşırsan seviniriz.

Konun üstünden zaman geçmiş ama belki yardımcı olur. Bende de açılmıyordu sağ alttaki oktan SteelSeries'in yazılımını kapatınca açılmaya başladı. Oyuna girmeden onu kapatıyorum, ekstra yazılımlarınız varsa deneyebilirsiniz.

Konun üstünden zaman geçmiş ama belki yardımcı olur. Bende de açılmıyordu sağ alttaki oktan SteelSeries'in yazılımını kapatınca açılmaya başladı. Oyuna girmeden onu kapatıyorum, ekstra yazılımlarınız varsa deneyebilirsiniz.
Düşünceniz için teşekkür ederim. Maalesef, ekstra bir yazılım vesaire kullanmıyorum. Bilgisayara hiçbir program kurmasam bile bir süre sonra açılmamaya başlıyor. Artık pek fazla girmiyorum oyuna, sorun yok. Yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı