Çözüldü Forza Horizon 5 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sekrax

Decapat
Yer
Almanya, Hamburg
Daha fazla  
Meslek
Motor Teknikeri
Merhaba, oyunu Xbox Game Pass üzerinden yükledim. Oyunu açtığımda veriler yükleniyor yazısı çıkıyor, oyun açılıyor daha sonrasında küçük ekran da Forza Horizon 5 yazan resim geliyor, ancak 4-5 saniye sonra kapanıyor.

1687082965701.png

Çözüm
Forza 5 de bir sorun var ancak bende çözemedim.
İşin ilginç tarafı bende sorun çok daha ilginç.
Oyuna her girdiğim zaman arka planda oyunun fragmanı oynuyor sadece sesli şekilde ve hiç bitmiyor sürekli başa dönüyor ve devam ediyor. Her yer de her şekilde o fragman arkada oynuyor :D
Son güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum muhtemelen sends de son güncellemeden sonra oldu.

Evet normalde 2 ay önce yükleyip oynamıştım, daha sonra sildim ancak şimdi yüklediğimde giremiyorum.

Çözümü kendim arayarak buldum. Arkada açık olan programlar engelliyormuş. Arkada açık olan OBS'i kapatınca ben de oyun açıldı.
Oyuna her girdiğim zaman arkaplanda oyunun fragmanı oynuyor sadece sesli şekilde ve hiç bitmiyor sürekli başa dönüyor ve devam ediyor. Her yer de her şekilde o fragman arkada oynuyor :D
Son güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum muhtemelen sende de son güncellemeden sonra oldu.

Son düzenleme:
Oyuna her girdiğim zaman arka planda oyunun fragmanı oynuyor sadece sesli şekilde ve hiç bitmiyor sürekli başa dönüyor ve devam ediyor. Her yer de her şekilde o fragman arkada oynuyor :D
Son güncellemeden sonra olduğunu düşünüyorum muhtemelen sends de son güncellemeden sonra oldu.

Evet normalde 2 ay önce yükleyip oynamıştım, daha sonra sildim ancak şimdi yüklediğimde giremiyorum.

Çözümü kendim arayarak buldum. Arkada açık olan programlar engelliyormuş. Arkada açık olan OBS'i kapatınca ben de oyun açıldı.

Son düzenleme:
Çözüm

Ben 3 kere oyunu doğruladım ayarları sıfırladım ama yine geçmedi..

Geri
Yukarı