Forza Horizon 5 alınır mı?

200+ saat oynayacaksan kesin al.

Horizon 5 alınır aşırı hoş ve güzel bir oyun menü müziği de dahil. Ama bence indirim zamanı almak daha iyi olur gibi.

Horizon 5 alınır aşırı hoş ve güzel bir oyun menü müziği de dahil. Ama bence indirim zamanı almak daha iyi olur gibi.

Ne zaman indirime girerki kaç ay bekleyeceğim. Üşeniyorum beklemeye çok hoşuma gitti oyun.

Ne zaman indirime girerki kaç ay bekleyeceğim. Üşeniyorum beklemeye çok hoşuma gitti oyun.
(Alıntıdır)
Steam indirim tarihleri resmi olarak duyuruldu. Normalde sızıntı olarak ortaya çıkan tarihler bu sefer Steam'in kendisi tarafından açıklandı.
Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim - 1 Kasım
Sonbahar İndirimi: 24-30 Kasım
Kış İndirimi: 22 Aralık 2021- 5 Ocak 2022
Kaynak: TOT GAMES

Biliyorum indirim tarihlerini ama bence yeni çıktığı için ve çok satıldığı için indirime girmez diye düşünüyorum.

Para senin, biz burada ne desek boş. Sen bilirsin, ayda 30₺ verip oynamak var, 300₺ verip 40 saat sonra bırakmak var. Oyunun sıkıntısı bu, tüm içeriklerin hepsini 15 saatte deneyimliyorsun, sonrası zaten kopyala yapıştır.

Evet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…