Forza Horizon 5 alınır mı?

Bende de FH4 var ve FH5 almam için bir sebep hiç göremiyorum hocam.

Aynı oyuna araba ve harita ekleyip çıkartmışlar. İki üç tane de cila tamam yeni oyun. 🥵

Ben almayacağım. Size de tavsiye etmem sonuç itibariyle az bir meblağ olmadığını düşünüyorum. 🎭🤏🏻

Saygılarımla. 🌹

Bende de FH4 var ve FH5 almam için bir sebep hiç göremiyorum hocam.

Aynı oyuna araba ve harita ekleyip çıkartmışlar. İki üç tane de cila tamam yeni oyun. 🥵

Ben almayacağım. Size de tavsiye etmem sonuç itibarıyla az bir meblağ olmadığını düşünüyorum. 🎭🤏🏻

Saygılarımla. 🌹

Ben oyun ilk çıktığında, daha oyunlar zamlanmadığı dönemde Ultimate sürüm almıştım :D ek paketleri ve oyunun genel akışı 4'e göre iyi şimdi hakkını yememek lazım. Bir de harita daha büyük. Tabii şu anki fiyatına göre daha indirimli bir zaman beklenebilir.

İlk başlarda FH5'i sevmemiştim, 4'ün cilalanmış versiyonu gibiydi.
Yaklaşık bir 100 saat kadar oynadım, artık FH4'e giresim gelmiyor. FH4'ün araç sesleri, grafiği ve haritası FH5'e göre yavan gelmeye başladı. 330TL Sizin için çok değilse almanızı tavsiye ederim.

Herkese merhaba, Forza Horizon 4 oyununa sahibim ve FH5 almak konusunda kararsızım sizce alınır mı? Oyun şu anda indirimde 330 TL.

Bence 330TL vereceğinize 30TL'ye Game Pass alın 1 ay oynayın hoşunuza giderse 1 ay daha 30 TL verin oynayın hocam.

İlk başlarda FH5'i sevmemiştim, 4'ün cilalanmış versiyonu gibiydi.
Yaklaşık bir 100 saat kadar oynadım, artık FH4'e giresim gelmiyor. FH4'ün araç sesleri, grafiği ve haritası FH5'e göre yavan gelmeye başladı. 330TL Sizin için çok değilse almanızı tavsiye ederim.

Eklemeyi unutmuşum, arabalar ile çok haşır neşir değilseniz FH5 sizin için çok uzun süre oynanacak bir oyun olmayabilir, ona göre bir karar verin.

Game pass'ten aylık 30 liraya oynayın hocam. Yanında başka şeyler de geliyor. Çok daha mantıklı bence.

Geri
Yukarı