Forza Horizon 5 almaya değer mi?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler başlıkta belirtiğim gibi Steam cuzdanda 310 TL para var. Sizce Forza Horizon 5 almaya değer mi? Veya bu paraya şu anki indirimlerde birkaç tane oyun önerebilirsiniz.

Net değer, ama indirimden alınabilir oyunlar bayağı var önerebileceğim: Fallout serisi, Battlefield serisi, A Way Out, Human: Fall Flat, Far Cry serisi, Call of Duty serisi, Assassin's Creed serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam almayın bence ben sadece bir ay 3 saat oynayıp Forza Horizon 4'te 208 level olmuştum 2 ayda bile sıkılabilirsiniz belki ama son karar sizindir.

Bencede Game Pass varken orada oynayıp daha sonra ileride indirim olursa alınabilir şu an Forza Horizon 4 de var 20 saat oynadım en son daha devamı gelmedi Game Pass ile oynayıp bitirmek daha iyi o zaman başka oyunlara bakarız bizde alttaki resimde belirtiğim oyunlar almaya değer mi peki ya.

steam.png

Bencede Game Pass varken orada oynayıp daha sonra ileride indirim olursa alınabilir şu an Forza Horizon 4 de var 20 saat oynadım en son daha devamı gelmedi Game Pass ile oynayıp bitirmek daha iyi o zaman başka oyunlara bakarız bizde alttaki resimde belirtiğim oyunlar almaya değer mi peki ya.

Eki Görüntüle 1191880

Borderlands alabilirsiniz ben sevmiştim güzel oyundu açıkçası.

Eki Görüntüle 1191880

Borderlands 3'ü ben de oynadım. İkinci kez bitireceğim bir ara bayağı dolu dolu bir oyun. Seriyi seviyorsan hiç kaçmaz. Fiyatı iyiymiş değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı