Forza Horizon 5 başlangıç tavsiyesi

Eğer zaten bir arabayı binek araba olarak kullanacaksanız mümkünse lastiğini bile değiştirmeyin, lastik basınçları oyunda yanlış, gerçeğini öğrenerek uygulayın ve öyle turlayın. Zevk almak istiyorsanız, ben arabamla gezeyim diyorsanız rehberim bu.

Sen modifiye edene kadar daha güçlü araba alırım dersen o işler bu oyunda öyle olmuyor. Her arabanın kendi klasmanı var. Hatta bazen yarışlar klasman + marka veya menşei ile sınırlandırılıyor. Tabi oyunu ciddiye alanlar için diyorum.

Oyunu ciddiye almaktan kastınız 1600bg supra ile her yarışa girmekse ayrı mesele.
Ben stok ya da hafif modifiyeli araçlarla yarışmaktan zevk alıyorum.

Bütün yollarda 300+ gitmek zorunda mıyım?
Belki Mavi Focus RS'imle dağa tırmanmak istiyorum.

Ha gidip belli bir yarışa özel setup hazırlarsın arabana anlarım. Ama arabayı ağzına kadar yükleyip de tüm yarışlarda onu kullanan adamı anlamam, ama saygı duyarım.

Arcade bir oyunda gerçekçilik aramak saçmalık. Millet nasıl isterse öyle oynar bu oyunu.

Her araba modifiye edilmemeli bunu da unutmayın.

Oyunu ciddiye almaktan kastınız 1600bg supra ile her yarışa girmekse ayrı mesele.
Ben stok ya da hafif modifiyeli araçlarla yarışmaktan zevk alıyorum.

Bütün yollarda 300+ gitmek zorunda mıyım?
Belki Mavi Focus RS'imle dağa tırmanmak istiyorum.

Ha gidip belli bir yarışa özel setup hazırlarsın arabana anlarım. Ama arabayı ağzına kadar yükleyip de tüm yarışlarda onu kullanan adamı anlamam, ama saygı duyarım.

Arcade bir oyunda gerçekçilik aramak saçmalık. Millet nasıl isterse öyle oynar bu oyunu.

Her araba modifiye edilmemeli bunu da unutmayın.
Hayır işte, aynı şeyden bahsediyoruz.

Benim garajımda sevdiğim araçların stock halleri her zaman ayrıca bulunur. Birisi ile yarışacaksam D500 'e kadar mı? C600 'e kadar mı? B700 'e kadar mı? A800, S1900, S2999 veya X sınıfı mı? diye bakarım o şekilde yarışırım. Modifiyesiz yarışacaksam da ayrıca modifiyesiz yarışırım.

Bahsettiğim tam olarak bu; "Ha gidip belli bir yarışa özel setup hazırlarsın arabana anlarım. Ama arabayı ağzına kadar yükleyip de tüm yarışlarda onu kullanan adamı anlamam, ama saygı duyarım."

Geri
Yukarı