Çözüldü Forza Horizon 5 "Bir şeyler ters gitti"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Utkucosmic

Hectopat
1636478218701.png

Sorunum gördüğünüz üzere bu açılmıyor. Game Pass'im var ama neden açılmadığını bilmiyorum.
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Çözüldü yönetici olarak başlatınca düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Eki Görüntüle 1235415
Bende aynı hatayı alıyorum oyunu silip yüklemekte dahil birçok şeyi denedim ama bir türlü düzeltemedim, ayrıca sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdığımda herhangi bir şey olmuyor.
Yardımcı olabilir misiniz?

Ben sorunu çözdüğüm için daha fazla çözüm denemedim. Keşke yardımcı olabilsem. Windows Update'i açık bırak ve güncellemeleri yap. Bir de Microsoft Store düzeltme çözümlerini dene. Oyunu silmeden silmene gerek yok.
Dünden beri aynı sorunu yaşıyorum yönetici olarak çalıştırdığımda hiçbir tepki olmuyor. Oyunu 2 kere sildim farklı HDD'lere kurdum yine bir değişen yok.
Bağlantısı var mı bilmiyorum ama Windows lisans süresi doldu bildirimi geldi Windows keyimi tekrardan aktifleştirdiğimde problem çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben windows 11 deyim sistem gereksinimlerim falanda yeterli tekrar silip yükledim hiçbirşey olmuyor gene hata veriyor yönetici olarak başlatınca tepki yok

Eki Görüntüle 1210402

Sorunum gördüğünüz üzere bu açılmıyor. Game Pass'im var ama neden açılmadığını bilmiyorum.
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Çözüldü yönetici olarak başlatınca düzeldi.
unknown.png

Bende aynı hatayı alıyorum oyunu silip yüklemekte dahil birçok şeyi denedim ama bir türlü düzeltemedim, ayrıca sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdığımda herhangi bir şey olmuyor.

Eki Görüntüle 1235415

Ben sorunu çözdüğüm için daha fazla çözüm denemedim. Keşke yardımcı olabilsem. Windows Update'i açık bırak ve güncellemeleri yap. Bir de Microsoft Store düzeltme çözümlerini dene. Oyunu silmeden silmene gerek yok.

Çözüm

Geri
Yukarı