Çözüldü Forza Horizon 5 dokuları bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mahmut 3

Hectopat
Forza'da texturelar bozuluyor. Oyunu ilk kez oynarken böyle bir şey yoktu fakat 2-3 gün sonra texturelar bozulmaya başladı. Oyuna girdikten 3-4 dakika sonra texturelar bozuluyor.

Dosya Ekleri

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 113
  • indir.jpg
    indir.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben laptopta oynuyorum araba içi detayları bu göstergeler var ya arabanın içinde ekran vs. yazılar okunmaz şekilde neden böyle bilmiyorum bir önceki laptopta aynı sıkıntı vardı sanırsam oyun ile alakalı çünkü diğer oyunlar bu tür bir şey yasaşamadım 17.3 inç olduğu için olabilir mi diye düşünüyorum. Normal göstergeli dijital olmayan arabalar 10 numara 5 yıldız laptopta oynayan var mı Forza Horizon 5 yazarsa sevinirim ayrıca ayarlarım hepsi ekstremde.

Hocam ben laptopta oynuyorum araba içi detayları bu göstergeler var ya arabanın içinde ekran vs. yazılar okunmaz şekilde neden böyle bilmiyorum bir önceki laptopta aynı sıkıntı vardı sanırsam oyun ile alakalı çünkü diğer oyunlar bu tür bir şey yasaşamadım 17.3 inç olduğu için olabilir mi diye düşünüyorum. Normal göstergeli dijital olmayan arabalar 10 numara 5 yıldız laptopta oynayan var mı Forza Horizon 5 yazarsa sevinirim ayrıca ayarlarım hepsi ekstremde.
Araba Detay Düzeyi Düşükmü

Ben grafiği arttırdığımda texture bozuluyor arttırmadan oynayacağım bakalım olacak mı?

Araba detay düzeyi düşükmü.

Ben grafiği arttırdığımda texture bozuluyor arttırmadan oynayacağım bakalım olacak mı?

Tüm ayarlar ekstrem hocam texture kötü olacağını düşünmüyorum araba dışarıdan 10 numara 5 yıldız duruyor mest oluyorum :D bazı arabalarda dijital göstergelerde normal duruyor bence farklı bir sıkıntı var.

Tüm ayarlar ekstrem hocam texture kötü olacağını düşünmüyorum araba dışarıdan 10 numara 5 yıldız duruyor mest oluyorum :D bazı arabalarda dijital göstergelerde normal duruyor bence farklı bir sıkıntı var.

Hocam bende anlamadım bazılarında normal bazılarında değil kaplama yüklenmiyordur belki. Bende de araba detayını Extreme yapınca arabadaki çizgiler çok kötü gözüküyor ektran kartım 3050 Ti zaten yüksekte oynuyorum sıkıntı olmuyor. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı