Forza Horizon 5 "ekran kartınızı güncelleyin" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

omrksr

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Game Pass üyeliğim var. Bugün Forza Horizon 5 çıktı indirdim. Oyuna girmek istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. NVIDIA sitesinden en son sürümü indirdim kurdum yine de kabul etmiyor. Daha yeni bir sürüm görünmüyor ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_196.png
    Screenshot_196.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 995
Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 780 kullanıyorum en son sürüm aynı uyarıyı veriyor yok say ve devam et diyorum ama oyunda bazı ayarları yükseltince mavi ekran veriyor orta ayarlarda sıkıntısız oynatıyor fakat bazı yerlerde grafik hataları mevcut.

Peki eski sürümle oynama imkanımız var mı çünkü benim ekran kartım RX 580 ve güncel sürümde oynayınca ekranda bulanıklıklar oluyor texture shimmering sorunu oluyor ama 19.9.2 sürümünü indirince daha iyi bir görüntü alıyorum, eski sürümde oynayabilir miyim?

Kanka nasıl yaptın? Bende de aynı kart var.
Peki eski sürümle oynama imkanımız var mı çünkü benim ekran kartım rx 580 ve güncel sürümde oynayınca ekranda bulanıklıklar oluyor texture shimmering sorunu oluyor ama 19.9.2 sürümünü indirince daha iyi bir görüntü alıyorum,eski sürümde oynayabilir miyim ?
aynı akrt bendede var nasıl yaptın acaba nerden buldun yeni sürümü

Son düzenleme:
Bende aynı sorunu yaşıyorum Game Pass aldım sırf Forza için yoksay devam et desem bile bazen açıyor bazen açmıyor istediği güncelleme sürümü Windows onda mevcut değil ama onbirde var benim kartın.

Buradaki siteden deneyin ben 1080 Ti kullanıyorum. Türkiye serverinde 472.12 sürümü vardı, yükledim hata devam ediyordu. Yabancı serverda arattım 496.76 sürümünü buldu kurdum sorun düzeldi. Umarım size de yardımcı olur.

Ekran görüntüsü 2021-11-25 020921.jpg

Buradaki siteden deneyin ben 1080 Ti kullanıyorum. Türkiye serverinde 472.12 sürümü vardı, yükledim hata devam ediyordu. Yabancı serverda arattım 496.76 sürümünü buldu kurdum sorun düzeldi. Umarım size de yardımcı olur.

Eki Görüntüle 1225104

Eki Görüntüle 1225104

Ben de farklı bir şekilde çözdüm. Mevcut sürücümü kaldırdım bir önceki sürümünü yükledim şu an sorunsuz oynuyorum açılışta uyarı veriyor sadece yoksay diyorum giriyor oyuna.

Geri
Yukarı