Forza Horizon 5 fiyatına değer mi?

25omerrrr

Femtopat
Daha fazla  
Elimde Forza Horizon 4 Ultimate Edition var. Steam'de Forza 5 standart 300₺. Vereceğim para buna değer mi? Forza 4'ten ne gibi farkları var Forza 5'in?

Artılar

• Grafikler daha güzel.
  • Harita daha büyük.
  • Daha fazla araç var.
  • Araba sesleri daha gerçekçi.
  • Ufak tefek mekaniksel değişiklikler.
  • Modifiye imkanları daha fazla.

Eksiler

• Harita daha büyük olsa bile bu büyük dediğimiz harita Meksika'nın çöllerinde geçiyor. Bu tarz durumlar kişisel zevk olsa dahi kendi kanaatimce FH4'ün yemyeşil haritası çok daha fazla huzur veriyor.
  • Bu tam olarak eksi sayılmaz ama haberinizi olsun, FH5 Premium Edition diskte 160GB yer kaplıyor.
Ben bu harita olayına çok sinirim bozulduğu için abartıyor olabilirim de Japonya'dır, Türkiye'dir vb. bir sürü güzel yerleri olan ülkeler varken Breaking Bad'deki çöl bozması Meksika'yı seçmeleri beni gerçekten sinirlendiriyor. Ancak abartıyor da olabilirim :)

FH4 güzel bir oyun ama FH5 bana renk paleti ve atmosferi dolayısıyla daha gerçekçi geliyor.
Eğer para sıkıntınız yoksa FH5 alabilirsiniz.

FH4 güzel bir oyun ama FH5 bana renk paleti ve atmosferi dolayısıyla daha gerçekçi geliyor.
Eğer para sıkıntınız yoksa FH5 alabilirsiniz.

Benim asıl kararsız kaldığım ikili aslında CS:GO seçkin hesapla, FH5 ti. Çünkü şu anda ikisi de neredeyse 300₺. Steam dolar kurunu 20₺ yaparsa fiyatları artacak. CS:GO seçkin 500+, FH5 1200+ olabilir. Hangisini alsam diye çok boşluktayım. FH5'in indirimide akşam 8'de bitecek. Bir türlü karar veremedim.

Benim asıl kararsız kaldığım ikili aslında CS:GO seçkin hesapla, FH5 ti. Çünkü şu anda ikisi de neredeyse 300₺. Steam dolar kurunu 20₺ yaparsa fiyatları artacak. CS:GO seçkin 500+, FH5 1200+ olabilir. Hangisini alsam diye çok boşluktayım. FH5'in indirimide akşam 8'de bitecek. Bir türlü karar veremedim.
Prime alarak karı çıkarabilirsin aslında ama Steam’e söylediğin gibi zamlar gelecek. Sıkıntı iş. Bence Prime.

Hocam.

Kusura bakma Prime derken anlamadım. PC ve oyunlarına dair fazla bilgim yokta.

Hocam Prime dediği CS:GO seçkin oluyor.

Size önerim ikisini de almanız ancak sadece birisi ise seçkin almanızı öneririm. Çünkü seçkine bildiğim kadarıyla indirim hiç gelmiyor o yüzden şimdi alırsanız ileride kârlı çıkarsınız.

Forza Horizon 5 çoğu zaman indirime girer zaten. Şu an sanırım fiyatı 500 TL civarı indirim ile 300 düşmüş olabilir. İleride zam gelirse indirim ile 600 falan düşer diye tahmin ediyorum o yüzden çok bir şey kaybetmezsiniz.

Hem CS:GO'da seçkin alırsanız emin olun CS:GO'dan daha çok zevk almaya başlayacaksınız. İyi oyunlar.

Hocam.

Hocam Prime dediği CS:GO seçkin oluyor.

Size önerim ikisini de almanız ancak sadece birisi ise seçkin almanızı öneririm. Çünkü seçkine bildiğim kadarıyla indirim hiç gelmiyor o yüzden şimdi alırsanız ileride kârlı çıkarsınız.

Forza Horizon 5 çoğu zaman indirime girer zaten. Şu an sanırım fiyatı 500 TL civarı indirim ile 300 düşmüş olabilir. İleride zam gelirse indirim ile 600 falan düşer diye tahmin ediyorum o yüzden çok bir şey kaybetmezsiniz.

Hem CS:GO'da seçkin alırsanız emin olun CS:GO'dan daha çok zevk almaya başlayacaksınız. İyi oyunlar.

Bende ikisini de almaya karar verdim. Tek sıkıntı Steam'den CS:GO alacağım ama gorseldeki gibi bir şey yazıyor. Bende emin olamadım belki önceden almisimdir diye. Mobilden seçkin olup olmadığını nasıl anlarım?

Dosya Ekleri

• IMG_20230629_153411_624.jpg
    IMG_20230629_153411_624.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 51
Bende ikisini de almaya karar verdim. Tek sıkıntı Steam'den CS:GO alacağım ama gorseldeki gibi bir şey yazıyor. Bende emin olamadım belki önceden almisimdir diye. Mobilden seçkin olup olmadığını nasıl anlarım?

İşleme devam edebilirsiniz hocam. Bu sizde CS:GO halihazırda yüklü olduğu için uyarı veriyor. Sanırım bu seçkin CS:GO ilə bərabər alınıp yüklenebiliyor o yüzden bu uyarıyı almışsınız.

Kolay gelsin iyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı