Forza Horizon 5 Game Pass ile mi alınmalı?

ysnbdv

Decapat
Daha fazla  
Selamün aleyküm ben işitme engelliyim. Forza horizon 5 almayı düşünüyorum. Forza horizon 5 premium editon almayı öneriyorum. Çünkü şu an 669 TL'ye kadar çok pahalı vardır. Çok pahalı varsa yeni oyunu alamıyorum ama ne zaman indirime girmek istiyorum. Sizce pahalı yada indirimi alırdınız mı? Gamepass ya da oyun dijital hangisi daha iyidir? Arkadaşların oyun çıkış tarihi çıkmadan önce ön sipariş vardır. Ön sipariş nedir anlamı bilen var mısın diye bilmiyorum?

Game Pass ile alırsanız aylık belli bir ücret karşılığı istediğiniz kadar FH5 oynarsınız, yanındaki oyunlara da göz atmış olursunuz. Ama Game Pass ile oynadıktan sonra gidip Steam'den alırsanız ilerlemeniz Steam'e geçmiyor, bilginiz olsun. Ben Game Pass ile oynamayı tercih edeceğim açıkçası. İndirime ne zaman girer bilemiyorum, oyun henüz çıkmadı bile.

Selamünaleyküm ben işitme engelliyim. Forza Horizon 5 almayı düşünüyorum. Forza Horizon 5 Premium editon almayı öneriyorum. Çünkü şu an 669 TL'ye kadar çok pahalı vardır. Çok pahalı varsa yeni oyunu alamıyorum ama ne zaman indirime girmek istiyorum. Sizce pahalı ya da indirimi alırdınız mı? Game Pass'ya da oyun dijital hangisi daha iyidir? Arkadaşların oyun çıkış tarihi çıkmadan önce ön sipariş vardır. Ön sipariş nedir anlamı bilen var mısın diye bilmiyorum?

670 TL karşılığında sadece bir oyunu sınırsız oynayabilmek mi yoksa aylık 30 TL karşılığında yüzlerce oyunu 1 ay oynayabilmek mi? Cevap net bence.

Ben Steam'dan almayı tercih ederim.
Steam almayı düşünmediğimi sanmıyorum. Steam oyunu problem vardır. Bazı eksik ile hatalar var. Çökertme, oyundan atma, bugları, en son güncellememesi.
670 TL karşılığında sadece bir oyunu sınırsız oynayabilmek mi yoksa aylık 30 TL karşılığında yüzlerce oyunu 1 ay oynayabilmek mi? Cevap net bence.
İndirime gelmesini bekleyeceğim merak etmeyin. Game pass i kullanmaya devam edelim

670 TL'yi tek oyuna vermemek daha mantıklı eğer çok oyun oynuyorsa aslında 670%30 islemini yaparak bakmak lazım konuya yaklaşık 2 3 yıllık Game Pass demek bu.

Game Pass ile alırsanız aylık belli bir ücret karşılığı istediğiniz kadar FH5 oynarsınız, yanındaki oyunlara da göz atmış olursunuz. Ama Game Pass ile oynadıktan sonra gidip Steam'den alırsanız ilerlemeniz Steam'e geçmiyor, bilginiz olsun. Ben Game Pass ile oynamayı tercih edeceğim açıkçası. İndirime ne zaman girer bilemiyorum, oyun henüz çıkmadı bile.
Tamam 👍
FH5 için konuşamam ama, FH4 Steam versiyonundaki sorunları düzelttiler. Şu an bir sorun yok, en azından ben sıkıntısız oynuyorum.
İyiki harikasın FH5 Steam fiyatında 170 TL fark var

Ön sipariş nedir anlamı bilen var mısın diye bilmiyorum? Güncel lütfen cevap vermek için göre sevinirim

Son düzenleme:
Ön sipariş ile satın aldığınızda oyuna hemen erişemiyorsunuz. Oyun çıktığında indiriyorsunuz, ek olarak ön siparişe özel bir kaç eklenti, araç hediye edebilirler belki. Detayına hakim değilim üzgünüm.

Sanırsam optimizasyon farkı oluyor. En azından böyle öyle çok yorum okudum. Steam üzerinde çok sorun yaşayan oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı