Çözüldü Forza Horizon 5 Game Pass kayıt dosyasını Steam'e aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zynixx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba benim Forza Horizon kaydım Game Pass'te kaldı fakat save dosyası PC de duruyor. En son dün güncelledim, arkadaştan da Forza Horizon hesabı aldım ve Game Pass'teki kaydımı Steam'e geçirmek istiyorum. Bu mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba benim Forza Horizon kaydım Game Pass'te kaldı fakat save dosyası PC de duruyor. En son dün güncelledim, arkadaştan da Forza Horizon hesabı aldım ve Game Pass'teki kaydımı Steam'e geçirmek istiyorum. Bu mümkün mü?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu deneyebilirsin.

Bunu bende çok araştırdım amam bir sonuç bulamadım galiba öyle bir şey Xbox Cloud'a kaydediyor direk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu deneyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı