Çözüldü Forza Horizon 5 grafik ayarlarını kaydetmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByknınR6sı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad L340 Gaming Notebook - İntel İ5 9300HF - Nvidia GTX 1650 - 16 GB Kingston RAM - Sandisk 480 GB Plus Sata 3 2.5" SSD - Samsung 256 GB SSD
Merhaba. Steam üzerinden Forza Horizon 5 aldım fakat oyunu her açtığımda grafik ayarı soruyor. Çözümü nedir?

Çözüm
Microsoft'un sitesinde konu açtım. 4-5 Tane şey denettiler. Hiçbiri olmadı. Olay yeri :Redirecting Oyunu iade talebi gönderdim. 4 saat de oynamıştım ilk indirdiğimde. Umarım iade alırlar.

Oyunu 3. veya 4. kez silip yüklememden sonra sorun çözüldü. Umarım kimse yaşamaz, berbat sinir bozucu bir sorun.
Microsoft'un sitesinde konu açtım. 4-5 Tane şey denettiler. Hiçbiri olmadı. Olay yeri :Redirecting Oyunu iade talebi gönderdim. 4 saat de oynamıştım ilk indirdiğimde. Umarım iade alırlar.

Oyunu 3. veya 4. kez silip yüklememden sonra sorun çözüldü. Umarım kimse yaşamaz, berbat sinir bozucu bir sorun.

Son düzenleme:
Çözüm
Microsoft'un sitesinde konu açtım. 4-5 tane şey denettiler. Hiçbiri olmadı. Olay yeri:Redirecting oyunu iade talebi gönderdim. 4 saat de oynamıştım ilk indirdiğimde. Umarım iade alırlar.

Çözdünüz mü hocam, bana da adım adım anlatır mısınız rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı