Forza Horizon 5 GTX 1650 Ti performansı nasıl olur?

Nasıl yok ? Forza horizon 4 oyun olduğu aşırı belli bir oyunken(şahsen o kadar ilgimi çekmedi ki crew 2 oynamayı tercih ettim),forza horizon 5 fotoğrafistik bir görüntü sunuyor.Ayrıca harita da 4 gibi küçük değil, dolayısıyla bu da oyunu ağırlaştırıcaktır.
Forza 4 asla videodakiler gibi gerçekçi durmuyor ki aynı şey 5 için de olacak.

Evet 1080p ayarlarda. Grafik ayarlarını detaylı ayarlamadım direkt oradaki seçenekten Ultra'ya aldım oynadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1650 Super bile ortalama 85 FPS alıyor. Sizin ya ayarlar farklı ya da FPS sayacında problem var. Menülerdeki FPS vs. de dahil oldu muhtemelen ve değerler yanılttı.

Burada GTX 1650'nin FH4 performansı Ultra ayarlarda 62 FPS olmuş. GTX 1650 Ti de ile 90 FPS ortalama alıyorsanız %45 fazla performans almış oluyorsunuz ki GTX 1650 ve GTX 1650 Ti arasında bu kadar devasa fark yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1650 Super bile ortalama 85 FPS alıyor. Sizin ya ayarlar farklı ya da FPS sayacında problem var. Menülerdeki FPS vs. de dahil oldu muhtemelen ve değerler yanılttı.

Burada GTX 1650'nin FH4 performansı Ultra ayarlarda 62 FPS olmuş. GTX 1650 Ti de ile 90 FPS ortalama alıyorsanız %45 fazla performans almış oluyorsunuz ki GTX 1650 ve GTX 1650 Ti arasında bu kadar devasa fark yok.

Olabilir haklısınız ben bu konularda da çok profesyonel değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı