Forza Horizon 5 HDD'ye yüklenmiyor fakat SSD'ye yükleniyor

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Dostlar iyi geceler. 2 gün önce Game Pass aldım ve Forza Horizon 5'i HDD'ye indirmeye başladım. Daha sonra 50GB kadarı inmişken duraklatmam gerekti, geri döndüğümde indirme kaybolmuştu. Ne yaptıysam geri döndüremedim, ben de oyunun dosyalarını HDD'den silip yeniden indirmeye çalıştım. Fakat yeniden indirmeye çalışınca "hazırlanıyor" diyor ve indirme yine kayboluyor. Acaba HDD'ye dosya veya kayıt girdisi falan mı kaldı? Temelli olarak nasıl temizleyip de yeniden indirebilirim? SSD'ye indirirsem sistemim felç olacak, mutlaka HDD'ye indirmem lazım. 2 gündür denemediğim yöntem kalmadı yardımcı olursanız çok sevinirim.

"Hazırlanıyor" bilgisi verildiğinde indirilecek dosyalar için hard disk yüzeyinde alan açıyor olabilir. Ancak siz devam ettirmek istediğinizde bu olay yaşandığına göre daha yüksek ihtimalle yarım kalan indirmenin dosyalarında bozulma var mı diye baştan sona tarıyordur. Haliyle hard disk üzerinde 50 GB kaplayan dosyalar yığınını baştan sona okumak da biraz zaman alacaktır. Sabredip beklemeniz lazım.

"Hazırlanıyor" bilgisi verildiğinde indirilecek dosyalar için hard disk yüzeyinde alan açıyor olabilir. Ancak siz devam ettirmek istediğinizde bu olay yaşandığına göre daha yüksek ihtimalle yarım kalan indirmenin dosyalarında bozulma var mı diye baştan sona tarıyordur. Haliyle hard disk üzerinde 50 GB kaplayan dosyalar yığınını baştan sona okumak da biraz zaman alacaktır. Sabredip beklemeniz lazım.
Ortada beklemelik bir durum bulunmuyor ki. Hazırlanıyor diyor, 30sn sonra kayboluyor. Ayrıca devam ettirmiyorum, sıfırdan indirmeye çalışıyorum. İnen 50GB'i manuel olarak sildim çünkü geri kurtaramadım. Şimdi de HDD'ye indiremiyorum.

Geri
Yukarı