Forza Horizon 5'' Hot Wheels sıcak tekerler, hızlı turlar'' görevi nasıl yapılır?

Bllgzgn

Femtopat
Daha fazla  
Bu ismini verdiğim görevi bir türlü yapamıyorum. Araştırdım, görevin amacı kaza yapmadan 1 turu tamamlamak hatta kazanmana bile gerek yok diyor.
Fakat çarpmadan gidip kazansam bile yine de görevi tamamlanmış saymıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
resim_2024-01-16_185612869.png

Kullanmıyorum, hatta birisinden gördüm zorluk ayarlarını en kolaya alıp sadece gaza basarsan sorunsuz bir şekilde gidiyor. Fakat o da işe yaramadı.
Hocam tekli olarak değil rakipler olarak girmeniz gerekiyor ve karşınıza gelen rastgele rakipten daha iyi bir skor yapmanız gerek.

Hocam tekli olarak değil rakipler olarak girmeniz gerekiyor ve karşınıza gelen rastgele rakipten daha iyi bir skor yapmanız gerek.

Teşekkür ederim fakat biliyorum ve aynen öyle yaptım zaten farklı araçlar farklı sınıflar ile yaptım bir daha iyi skor yaptım bir daha kötü yaptım hiç olmuyor.

Aşağıdaki videoyu izlemeyi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda sadece bir yarış için anlatıyor. Sizin tüm yarışlarda temiz süre yapmanız gerekli. Geri sarma kullanmadan, hiçbir yere çarpmadan. Yarışı bitirdiğinizde sürenizin yanında sarı ünlem işareti olmamalı.

Aşağıdaki videoyu izlemeyi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda sadece bir yarış için anlatıyor. Sizin tüm yarışlarda temiz süre yapmanız gerekli. Geri sarma kullanmadan, hiçbir yere çarpmadan. Yarışı bitirdiğinizde sürenizin yanında sarı ünlem işareti olmamalı.

Videoyu daha önce izledim ve aynısını aynı araba ile yaptım fakat yine de olmuyor.

Bu durumda, oyunun belirli bir bölümünde bir hata olabilir veya belirli bir koşulu yerine getirmemiş olabilirsiniz (Geri sarmak gibi). İyi oyunlar dilerim! 🎮

Geri
Yukarı