Forza Horizon 5 için GTX 1650 sisteme grafik ayarı tavsiyesi

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Forza Horizon 5 için hem gözüme kötü gelmeyecek hem de ortalama 60 FPS alabileceğim grafik ayarı tavsiyesi istiyorum. İlk başlarda bir ayar belirlemiştim kendime. Daha sonrasında oyun kendi kendini optimize edince o ayarları kaybettim ve bir daha eski haline getiremedim. Eğer benimle aynı ekran kartına sahip arkadaşlar kendi ayarlarını paylaşabilirse sevinirim.
Sistemim
-GTX1650
-i5 9400F
-2x8 GB 2666 MHz RAM
-Kalanlar önemli değil.

Yüksek seçin. Birkaç normal ve kapalı ayar olacak. Onları da yükseğe ve açığa çekin. 60 FPS altına düşmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada belli başlı grafiğe çok etki etmeyip performansı eriten ayarlardan bahsediyor hocam,bu videodan yararlanmıştım ben.

Yüksek seçin. Birkaç normal ve kapalı ayar olacak. Onları da yükseğe ve açığa çekin. 60 FPS altına düşmez.

Hocam öyle yapıyorum. Fakat araç dokularının kenarlarında beyaz çizgiler veya çok ince uyumsuzluklar oluyor ve gözüme çok batıyorlar. Dünya araç grafiklerini Ultra'ya alıyorum fakat yine de düzelmiyor.
Yardım edebilecek arkadaşları bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı