Çözüldü Forza Horizon 5 kaplamalar yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Bu bozuk kaplamalar sadece yanına yaklaşınca düzeliyor.
Oyun: Steam versiyonu.
SSD: Samsung 870 EVO.

Screenshot_4-min.png

Screenshot_5-min.png
Screenshot_6-min.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam üzerinden dosyaları doğruladım bir sorun çıkmadı ayrıca NVIDIA Experience optimum ayarlarını kullanıyorum zaten.
Sanırım yeni güncellemeleri beklemekten başka çarem kalmadı sanırım teşekkür ederim herkese.
1.410.860.0 güncellemesi ile sorun düzeldi.

Screenshot_3.png
Steam versiyonunu oynuyorum bende, arada yollarda kare şekiller çıkıyor. Daha yeni çıktı oyun birazcık cilalanmasını beklemek lazım...

Başka bir oyunda yaşamıyorsanız muhtemelen FH5 ile alakalıdır. Yine de eğer kontrol etmek istiyorsanız:
GPU ve CPU kullanım değerleri, sıcaklıkları ve frekanslarında sorun gözükmüyor. Tabii tek bir ekran görüntüsüne göre yorum yapıyorum.

SSD'nizin Crystaldiskinfo ve crystaldiskmark görüntülerini atarsanız ne durumda olduğuna bakabiliriz. Aynı zamanda var Samsung magician üzerinden firmware güncellemesi yapın.

@NRVS Sonuçlarda da CrystalDiskInfo resminde de bir sorun yok. Başka oyunda yaşamıyorsanız microsoft mağazasında veya steamde "oyun dosyalarını kontrol" et diyerek (Tabii seçenek var ise) bir hata var mı kontrol edebilirsiniz.

Onda da bir sorun çıkmazsa bugdır muhtemelen.

Arkadaşımızın sistemi ile ilgili bir sorunu yok. Yeni bir oyun ve optimizasyon zamanla oturan bir olay. Oyun içine gelen güncellemeler ile bu tür sorunlar ortadan kalkacaktır.
Ek olarak, NVIDIA Experience üzerinden oyunu optimize edip deneyebilirsin değişim olup olmadığını.

Steam üzerinden dosyaları doğruladım bir sorun çıkmadı ayrıca NVIDIA Experience optimum ayarlarını kullanıyorum zaten.
Sanırım yeni güncellemeleri beklemekten başka çarem kalmadı sanırım teşekkür ederim herkese.
1.410.860.0 güncellemesi ile sorun düzeldi.

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı