Forza Horizon 5 kasa açmadan oynanır mı?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 3200 mhz
SSD veya HDD modeli
INTEL 515 GB
Ekran kartı
GTX 1650 4 GB
Anakart
LENOVO 82K2
İşlemci
RYZEN 5 5600H
Dostlar merhaba daha önce hiç Forza oynamadım ve genel olarak YouTube'da herkes Forza'da kasa açıyor. (adı kasamı bilmiyorum o yüzden kasa dedim) yeni araç vb. almak illa gerçek para verip kasa açmam gerek mi yoksa oyun içinde kazandığım parayla da araç açabiliyor muyum?

Diyeceksiniz neden para verip kasa açmıyorsun. Kasa sistemi oyunlarda hep bana saçma gelmiştir çünkü bana göre kumardan hiçbir farkı yok. İstediğim araç ya da eşya çıkana dünyanın parasını vermek bana saçma geliyor. O yüzden hiç Forza gibi oyunlara girişmedim ama şimdi bir baktımda ilginç duruyor. O yüzden Forza'dan anlayan hocalarıma soruyorum. Kasa açmadan bu oyun oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçek para harcamanı gerektirecek bir şey yok. Her seviye atladığında veya yetenek sergilediğinde, bazı görevleri tamamladığında oyun sana çark verir. Bu çarkı çevirerek içinden çıkan hediyeleri kazanabilirsin. Keza oyun içi biriktirdiğin parayla da araç alımı yapabilirsin.

Gerçek para harcamanı gerektirecek bir şey yok. Her seviye atladığında veya yetenek sergilediğinde, bazı görevleri tamamladığında oyun sana çark verir. Bu çarkı çevirerek içinden çıkan hediyeleri kazanabilirsin. Keza oyun içi biriktirdiğin parayla da araç alımı yapabilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam cahilliğim için sizden özür dilerim:(

Yeni konular

Geri
Yukarı