Çözüldü Forza Horizon 5 Microsoft hesabına bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

oktaywastaken

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
RAM
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15
Ekran kartı
Asus Phoenix GTX 1050Ti
Anakart
Asus A320M-F
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Merhaba. Dün akşam Steam'den Forza Horizon 5 satın alıp indirmeye başladım. Bu sabah indirme bitince oyuna girdim. Giriş ekranında benden Microsoft hesabıma bağlanmamı istedi. Bilgisayarımda, Xbox uygulamasında ve FH4'te de kullandığım hesabım gözüküyor ekranda. Altında da oturum açıldı yazıyor. O hesaba tıklıyorum ancak hiçbir şey olmuyor. Hesabım bağlanmıyor. Acaba çözümü nedir? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar kusura bakmayın şimdi müsait olabildim. Sorunu aşağıdaki video ile çözdüm. Teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denemekte fayda var.

Windows+i > uygulamalar > uygulamalar ve özellikler, Xbox uygulamasını (forzayı) listeden seç > Onarım > üç küçük noktaya bas > gelişmiş seçeneklere tıkla > Hala çalışmıyorsa Geri Yükle'yi tıklatın.

Arkadaşlar kusura bakmayın şimdi müsait olabildim. Sorunu aşağıdaki video ile çözdüm. Teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı